niečo ohľadom spotreby - passat diesel

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Andrej7269
Príspevky: 2230
Dátum registrácie: 15.05.2008 13:56
Bydlisko: Rovinka/Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Andrej7269 »

mp3turbo: musim pozret ked si robil tie videa podla toho zistime kedy sa sprchujes ;)

No a ako Milos napisal jednoducho pri zaradenej rychlosti mas 0 spotrebu. Samozrejme ak drzis plyn stlaceny tak aby si si tu rychlost dolu kopcom drzal a nespomaloval vdaka brzdeniu motorom tak ta spotreba bude vyssia. Ak mas nohu uplne prec s plynu a mas zaradenu rychlost a napriek tomu to ma spotrebu vyssiu ako na neutrali tak si zmen verziu Windovsov na svojom palubnom pocitaci
Mercedes Benz W245 BlueEfficiency (03/2009) Benzin bez Turba :)
garde
Príspevky: 927
Dátum registrácie: 19.10.2009 16:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa garde »

....neveril som tomu , už viac krát som si povedal, že čo je to za kokotinu, že spotreba 0 L ak motor nie je vypnutý....

....včera ako som čítal túto tému tak som si povedal, že to vyskúšam....na trase cca 40km som spomaľoval motorom, čo robím bežne, ale pred obcami kde nepotrebujem brzdiť tak som radšej skôr vykvaltoval a plynule sa dogúľal a potom zase zaradil a dobrzdil motorom....

....výsledok na priemerke na úseku 40km bola úspora 0,2L.... :300f: ....čo aj pred tým bola dobrá z 4,6 na 4,4L :d :D ....len tak pre zaujímavosť mesto cca 50 km/h na trojke momentálka 3,5L....

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 58 neregistrovaných