Neseriozny LPG servis v BREZNE- Autoplyn

Ako je to vlastne s plynom? Aký máte na to názor ? skúsenosti ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

rrr1970
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 18.10.2015 09:06
Zdieľať na Facebook

Neseriozny LPG servis v BREZNE- Autoplyn

Príspevok od používateľa rrr1970 »

Dobrý píšem túto zlú reklamu na uvedený servis pokial ho mienite navštíviť tak radšej nechodte ak sa nechcete nasrať . A pokial sa dohodnete na servise u nich ,nechodte tam zdaleka ako ja ,cca 140km zbytočních a zničený den dovolenky.
Len preto lebo si v servise nevedia overiť či že uvedenú súčiastku majú alebo nie. Do telefonu vám povedia že majú ,aby som prišiel ,a keď tam prídete tak vám odvetia že taký reduktor nemajú ,hoci som šéfovi v telefone prizvukoval nech si to overí .Ubezpečil ma že ten tip reduktora stopercentne majú .A veru nemali ....išiel som iba poriadne nasratý domov, lebo ich ponuku na výmenu reduktora za úplne iný tip a značku som samozrejme odmietol.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Som fanušik a použivateľ LPG v svojich autach a poznam aj p.Krutela a dovolím si tvrdiť , že
prispevok nado mnou, je NEPODLOŽENÉ O H O V Á R A N I E !!

Ja som mal s p.Krutelom,len veĺmi dobré skusenosti .


Preto by som prosil moderátorov aby táto téma šla DO KOŠA !

Len na zaklade toho,že teraz v čase dovoleniek, kedy je malo personalu nezabezpečili nejaký reduktor,
tvrdi´t, že je to zlá dieĺňa, je vrcholne NESERIOZNÉ !
uva0944710873
Príspevky: 110
Dátum registrácie: 14.06.2018 12:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa uva0944710873 »

Je jedno či je čas dovoleniek alebo nie, ak mu do telefónu povedal, že majú aj napriek tomu, že žiadal o preverenie, tak je to vrcholne NESERIÓZNE! Za to, že ty si mal dobré skúsenosti nemôže mať niekto iný zlú?
pidizvi
Príspevky: 3398
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

forum je verejne, nic nebrani servisu pridat svoj komentar
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

laco1871 napísal:Som fanušik a použivateľ LPG v svojich autach a poznam aj p.Krutela a dovolím si tvrdiť , že
prispevok nado mnou, je NEPODLOŽENÉ O H O V Á R A N I E !!

Ja som mal s p.Krutelom,len veĺmi dobré skusenosti .


Preto by som prosil moderátorov aby táto téma šla DO KOŠA !

Len na zaklade toho,že teraz v čase dovoleniek, kedy je malo personalu nezabezpečili nejaký reduktor,
tvrdi´t, že je to zlá dieĺňa, je vrcholne NESERIOZNÉ !
Ahoj . . . schvaloval som túto tému lebo nikde nevidím názov predajcu . . . názov firmy a pod.

Až v tvojej reakcii je uvedené meno . .

V opačnom prípade to mažem ;)
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

ja tam ten nazov AUTOPLYN Brezno vidim. Ale tiez by to chcelo vyjadrenie aj od toho servisu. Ak je pravda co clovek pise tak servis pochybil a mal by minimalne odskodnit zakaznika za stratu casu a spotrebovaneho paliva
rrr1970
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 18.10.2015 09:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rrr1970 »

RE LACO 1871....citujem ta
Len na zaklade toho,že teraz v čase dovoleniek, kedy je malo personalu nezabezpečili nejaký reduktor,
tvrdi´t, že je to zlá dieĺňa, je vrcholne NESERIOZNÉ !

Preboha tak tvoja reakcia je vrcholne stupídna ? Si normálny ? Oni nemali čo zabezpečovať nejaký reduktor ,lebo keby mi ho zabezpečovali ,hádam neprídem na uvedený termín do servisu ,ale až potom keď si budem istý že ho vlastnia. Vieš čo je to serioznosť ? Keby mi prímací technik povedal...Je mi lúto ale spravili sme chybu ,šéf sa proste nejako pomýlil. Ešte raz sa vám ospravedlnujem .Tak to beriem každý robí chyby. Ale nie takto ,na moju otázku ako je to možné že šéf mi to osobne potvrdil, že to určite máte . Mi sucho technik odvetil,to vám slúbil šéf , a nie on . Podom sa odobral ku kolegovi a čumel s ním do monitora ,čím mi dal najavo že som otravný že sa mi už nebude venovať. Taktiež mi mohol ponúknuť ,na dvore majú lpg pumpu ,nech si natankujem grátis za cca 8 euro ako náhradu času a dovolenky .A Na druhú stranu ,kludne im zavolaj......nemajú ti prečo klamať ,povedia ti určite pravdu, že áno ,spravili sme chybu .
Napísať odpoveď

Návrat na "LPG, CNG - Hybrid"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní