Nerovnomerne opotrebovane pneumatik

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lubos zimovcak
Príspevky: 3425
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Hrany vytvára odskakovanie kolies, čiže slabé tlmiče, alebo agresívna jazda, prípadne prehrabanie na mieste, voľakedy, bez ABS, aj brzdenie.
Dep
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: 15.06.2009 15:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dep »

Taká hlupa otázka: koľko sa môže s jazdenou pneumatikou na kordoch jazdiť ? Reálne hrozí, že rachne niekde v zákrute ?

Čakám na fotku oco13 ako jazdi s 2.5tonovym traktorom na vozíku :40bd:
Subaru Outback Business NAVI 2.5i 129kw (2017)
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Dep, celkom jednoducho tak že o Tom nevieš.Mesiac som žil v presvedčení že mám v gume kameň, lebo klopkala. Bol to prebrzdeny fľak a v ňom kordy.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

A ty neustale melies o tom kto by mal vlastnit vodicsky preukaz?
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

No ja medzí nich určite nepatrím. VP na individuálnu prepravu by som zrušil.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
herin
Príspevky: 1273
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

Zaujímavé je ako trebárs postupuju pri merianí geometrie rôzne servisy..
Volakedy dávno som bol na laserovej či 3D, alebo ako sa to volá v jednom "garážovom" servise..a zmerali geometriu..mal som len jeden chybný parameter-ten nastavili..o 10 minut som odchádzal s akože autom ktoré má mať 100% geometriu..
o 2 mesiace na to som šiel do značkového servisu, kde mi robili geometriu cca 1,5 hodiny a osobne som videl ako moje auto vychádzalo 3razy z dielenskej garáže čo to boli skúšať a šli sa teda previezť..servisneho technika tam mám známeho a povedal mi že sa s tým museli trošku dlhšie babrať kým to vyladili..
podotýkam, že cenu za geometriu mali v tom značkovom servise pevnú..čiže mne to bolo jedno ako dlho to robili..
Ja len chcem poukázať na to ako to niekto pekne fláka..a chcem len podotknúť že auto po prvom nastavení v neznačkovom žiadna zmena a po nastavení v značkovom zmena o 100%..
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

oco13 napísal:No ja medzí nich určite nepatrím. VP na individuálnu prepravu by som zrušil.
A jazdil by si na koni?
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

Ale velmi dlho nie, lebo nasledne by vyslo nariadenie, ze je to nehumanne a musis kona nosit na chrbte ty :)
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

jergusko napísal:
oco13 napísal:No ja medzí nich určite nepatrím. VP na individuálnu prepravu by som zrušil.
A jazdil by si na koni?
Jerguško - mali by sme ctiť slová našich vrcholných predstavitelov a zostať doma.
A tým že by sa zrušili vp pre individualnu prepravu , dostala by sa do popredia doprava hromadná.
Ak by sme sa 130 rokov netentočkovali so spalovákmi, ale robili na alektričkách a trolejbusoch - kde už by bol dnes tento typ dopravy. Určite ďalej ako je dnes. ALe to sa dá povedať o každej alternatíve individualnej dopravy.
Raz si musíme uvedomiť , že záujem kolektívu je nadradený záujmu jednotlivca. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
lubos zimovcak
Príspevky: 3425
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Oco, dúfam, že nemyslíš vážne svoje reči.
Komunistov- tie najväčšie zvieratá , sme mali popraviť, na výstrahu. V KAŽDEJ post komunistickej krajine.

Máš názory, ktoré presadzovali v ZSSR po 1918 a viedli k miliónom uväznených a popravených, často bez súdu.

Skús si prečítať aspoň Solženicina, Súostrovie Gulag, alebo Kruté územie, či Strach a sloboda od Loeva.


Na začiatok možno aj Jeden deň Denisoviča by Ti možno otvoril oči.

Keby bolo podľa Teba, budeš ráno vstávať do roboty, pôjdeš autobusom, vrátiš sa autobusom a takto budeš žiť celý život....
Až umries.

Sen komanča ako lusk :3c90: :3c90: :40bd:
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ľubo lepšie ti odpíšem poobede keď prídem z roboty, ja len ,že všetky tie knihy som cital. Síce dávno, kým boli zakázané, ale čítal.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
lubos zimovcak
Príspevky: 3425
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Ok, beriem späť..
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Nič neber, ja som oveľa horší ako komunisti :300f:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

No Lubo už som doma, tak to môžem rozpísať. Vždy sa treba pozrieť na vec nie z pohladu ludí alebo politiky, ale z pohladu planéty.
Človek by mal mať ako hlavnú prioritu stravu a odchovanie mláďat - prečo?, no lebo tak to robia všetky cicavce. Miliony mrtvych ludí boli v každej epoche vývoja ludstva, ani jedno zvieratko nehubilo vlastný druh tak dôkladne ako človek. Preto na ludí treba pozerať ako na zgerbu ktorá potrebuje len velký bič a malý dvor. :4012: Pri mne by bol Džingischán len pionier.Ale na druhej strane kolko ladových medveďov a nosorožcov by som zachránil. :300f:
Takže ako správne hovoríš - človek má ísť hromadne do najbližšej roboty, po návrate zase hromadne na svoje role, potom pred spaním si splniť rozmnožovaciu povinnosť a ráno pekne zase do roboty. Nedela??? Všetci vieme, že cirkev sú podvodníci a preto treba robiť aj v nedelu.
Ak máš otázky , sem s nimi. :3035:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
lubos zimovcak
Príspevky: 3425
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

:40bd:
V krátkosti:
Aj moja dcéra býva vo Švajčiarsku..
lol
Myslím si, že by Ťa hnala metlou...

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných