Nefunguju parkovacie senzory

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

erik34
Príspevky: 153
Dátum registrácie: 31.08.2010 15:55
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Nefunguju parkovacie senzory

Príspevok od používateľa erik34 »

Dobrý večer mám VW Passat variant r.v 2008 a dnes mi prestali íst parkovacie senzory predny a zadny neukazuje ani na displayi vzdialenost (paličky) ale tlacidlo bliká a pocut rovny nepřerušovaný vysoký ton. Nevie niekto v com je a možné byt chyba s PC nevedel komunikovat
mladychevroletak
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 12.01.2014 19:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mladychevroletak »

Možno neviem poradiť, ale mne na spárku pomohlo keď som vyčistil tie senzory môže sa stať že sú špinavé a preto neragujú.
Možno to neni v tom ale stým by som začal a potom asi do servisu ked to bude neúspešné. :3906:
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

ja by som skusil pozriet, ci nie su niekde polamane kable, nejaky skrat alebo nieco

@mladychevroletak - ber to odo mna ako take rypanie v dobrom :-) ale SPARK? a SENZORY? Naco preboha??? :42f8:
mladychevroletak
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 12.01.2014 19:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mladychevroletak »

lukas.bubo napísal:ja by som skusil pozriet, ci nie su niekde polamane kable, nejaky skrat alebo nieco

@mladychevroletak - ber to odo mna ako take rypanie v dobrom :-) ale SPARK? a SENZORY? Naco preboha??? :42f8:
V pohode ja som zvyknutý na to že tý čo majú trošku iné autá si robia srandu s môjho (v dobrom) lol
Ale je to akože full vybáva a súčasťou sú 2 senzory cúvacie :4090: A ináč viete o ako to auto vypadá (len či si to nemýlite s matizkom) :300f: :300f: :40bd: :40bd: :40bd:
impax
Príspevky: 570
Dátum registrácie: 28.07.2011 07:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa impax »

najskôr ti odišla jednotka do ktorej sú nakáblované senzory, poprípade si to daj vyhľadať a kuk poistku, môže byť aj to.

špinavé byť nemôžu to by neukazoval ten špinavý alebo by pišťal ako keby mal prekážku
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Diagnostika ukáže ktorý robí problém...
milan209
Príspevky: 256
Dátum registrácie: 04.12.2008 14:26
Zdieľať na Facebook

Parkovací asistent.

Príspevok od používateľa milan209 »

Mne na VW Touaregu prestal z ničoho nič fungovať park. asistent. Po zaradení D mi ukazovatele bliknú na zeleno a hneď sa bočné 2 ukazovatele / svetielka / rozsvietia trvale na červeno. Senzory som umyl, špinavé nie sú. Diagnostika ukazuje toto:
https://postimg.cc/682bWPW3
Je možné aby odišli hneď 2 naraz?

Sorry, ale neviem dať obrazok. Dal som pred aj za link [img] ale nepomohlo.[/img]
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 20 neregistrovaných