Nedôveryhodný predajca

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

tavoda
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 16.01.2005 06:57
Zdieľať na Facebook

Nedôveryhodný predajca

Príspevok od používateľa tavoda »

Chcem upozorniť na predajcu náhradných dielou zo Žiliny. Pán mi poslal iný diel ako mal v inzeráte. pritom sme telefonicky presne prešli čo potrebujem. Deklaroval mi že má presne tento diel. Poslal mi ale iný typ ( stáva sa). Zachoval sa "typicky" slovensky. Po reklamácii povedal že pre zistí čo sa stalo a do pol hodiny zavolá naspäť. Potom niekoľko dní nedvíhal telefón ani neodpovedal na SMS. Následne som mu zavolal z iného čísla a stal sa zázrak a dovolal som sa. Výhovorka bola že na mňa zabudol teraz sa mu nedá že sa mi hneď ozve. Asi viete ako to dopadlo už sa mu zas neviem dovolať... POZOR na predajcu
jarino777
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 25.04.2017 08:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jarino777 »

mozes ist aj na policiu ak to bol drahsi diel, popripade najst este nejakych ludi, ktorych mozno oklamal a dat spolu trestne oznamenie
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Myslíš ktorú...slovenskú ?
machoman
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 13.04.2017 13:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa machoman »

co to vlastne bolo za diel a jeho cena? trebasi zisti, no zda sa mi, ze ak je jeho cena nad 30 tak by si ho mohol aj nahlasit
midnightman
Príspevky: 205
Dátum registrácie: 11.08.2018 21:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa midnightman »

čo iné čakáte...60% týchto špekulantov s dielmi sú nevychovaní, drzí mantáci.
pidizvi
Príspevky: 3398
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

zdvihat telefon s hlaskou "Pocuvam." je dnes normalne alebo ako to je? :4012: To som nedavno skusal volat na inzerat s dielmi.
ctitor
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 13.09.2018 11:49
Bydlisko: Prievidza
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ctitor »

veru tak, radsej kupit diel normalne ci uz cez nejaku stranku alebo priamo cez servis
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

pidizvi napísal:zdvihat telefon s hlaskou "Pocuvam." je dnes normalne alebo ako to je? :4012: To som nedavno skusal volat na inzerat s dielmi.
Normálne je povedať - prosím....a ten čo volá sa predstaví prvý...Janko Hraško dobrý deň....
Aká príde odpoveď hneď vieš čo za lumena si zavolal....
keyness
Príspevky: 686
Dátum registrácie: 23.05.2011 15:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keyness »

Normalne je povedat prosim. Ale ked ti banda hlupakov do nemoty kontruju co prosis? Tak prehodnotite na pocuvam...
makrela
Príspevky: 2956
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

pidizvi napísal:zdvihat telefon s hlaskou "Pocuvam." je dnes normalne alebo ako to je? .
Keď sa niekto 25 rokov v kancelárii ŠTB,alebo na VB ,takto ozýval ,ťažko to teraz zmení. Aha ,a na gumové hlavy z varšavského paktu som zabudol
pieso
Príspevky: 36
Dátum registrácie: 24.02.2017 12:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pieso »

Fakt radost potom cosi kupovat, jeden by sa z toho zblaznil. Tiez mam nervy na taketo veci, pritom staci tak malo, slusne sa rozpravat :41c2:
tavoda
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 16.01.2005 06:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tavoda »

Jednalo sa o diel za 210 Eur. Vedel by som ich minúť aj inak. :-)
Jedná sa o predajcu ktorý ponúka dosť dielov na autá. Aj na iných portáloch. Aj tu na autobazar.eu je registrovaný už dosť dlho.
"ADMIN" mi zmazal jeho meno takže neupozorním ďalších kupujúcich.
Snáď pomôže že je zo Žiliny a Kontakt je: názov dve čisla a s.r.o
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

210 nie je koniec sveta,ale dosť na naštvanie.Žiaľ tento biznis na SVK dospel k vrcholu špinavosti a je z neho len jedna cesta von ako si vec zohnať a ako nedoplatiť na hajzlíka.Sú tu poliaci,ceny majú štvrtinové a často desatinové,to viem na tisícke príkladov doložiť.Má to jedinú podmienku,a to ľudia na SVK ešte nepochopili,pretože poliak je v ich očiach podvodník.Nuž špina o špine...
Je to inak.Treba kupovať u ľudí ktorý majú svoje hodnotenie a teda hodnotenie po xy predajoch.Ak im tam stále svieti 100% tak to asi bude dostatočne spolahlivý predajca.Takže..princíp je jednoduchý...nekupovať od hajzlíkov,tých plne hodnoverných je viac než dosť a ešte idú v zlomku cien našich vydriduchov.Je to blbé,človek podporuje ekonomiku iného štátu,ale je mi ľúto,ak sa túto našu všivavú a podvodnícku podporovať nedá
jarotko
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 26.04.2017 09:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jarotko »

210 je podla mna dost, ja by som to teda nenechal len tak, neviem ci by to ale nemuselo byt nad 260 eur aby si to mohol ist nahlasit, ze by s tym mohli aj nieco robit ale mozno keby si nasiel este niekoho dalsieho, tkory dopadol podobne a suma by sa zvysila
tavoda
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 16.01.2005 06:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tavoda »

Veď práve väčšinovou objednávam v PL cez Allegro. No našiel som s presným seriovým číslom aké som potreboval diel aj u tohto "predajcu". Mal tam cenu 185Eur + poštovné. Tak som mu zavolal povedal že diel už predal ale presne taký istý má iný predajca ktorého pozná ale už za 200 eur + 10 dobierka. a posiela mi to hneď. Už keď som ho mal na tel. Tak hovorím že "dobre". Išlo mi aj o čas. Hneď som si pozrel že má registráciu na autobazar.eu od 2013 tak to bude hádam fajn. A peniaze ostanú na SR a nie v PL.

Inak skúsenosti s Allegro predajcami za niekoľko rokov veľmi dobrá. Ale predsa len radšej by som to kúpil od Slováka a peniažky by ostali u nás. Ale...

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných