NEDAJTE SA ODRBAT !!!

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Ondrejko69
Príspevky: 400
Dátum registrácie: 28.04.2007 21:46
Zdieľať na Facebook

NEDAJTE SA ODRBAT !!!

Príspevok od používateľa Ondrejko69 »

Ahojte, v prvom rade viem ze tu uz o podvodnikov bolo pisane.

Chcem upozornit vsetkych kupy chtivích nech si daju poriadny pozor na www.autobazarik.eu
Majitel pán Ivanecky je obycajny podvodnik a tlčhuba.
Pred časom som uz jednu podobnu recenziu na jeho podnikanie čítal len to už nemožem nikde najst. Ten chlap mal podobny problem.

Čo sa stalo mne je v podstate banalita co by sa kazdy normalny predajca aspon snazil riesit.

zacalo to tak ze na jar sme u neho kupili SEAT TOLEDO.

Ked sme boli v PO prvy krat pozreli sme si to malo to nejake nedostatky svietila kontrolka motora a bola uz prepadnuta TK a EK. Dohodli sme sa ze to spravi a na druhy den si mozeme prist po auto.
Tak sa aj stalo ked sme prisli auto malo novu TK a EK kontrolky nesvietili a tak nebol dovod preco by sme neuzavereli dohodu.
Mal som z toho dobry dojem, hovoril som si v duchu konecne zodpovedny predajca.
Co mal to spravil a hotovo.
Zmluvu sme podpisali peniaze vyplatili podali sme si ruky a sadli sme do auta. Nastartoval som a zrazu sa kontrolka rozsvietila znova.
Vypol som motor a zazvonil som mu pri dverach.
Jeho reakcia bola taka ze teraz je uz vecer a aj tak ni nevymyslime. Ale nech si dam opravit ze on to preplati. Citujem: VED NIKAM NEUTEKAME !!!
Závada bola obycajna lambda sonda. Tu som vymenil. bohuzial musi tam ist 5 vodicova NGK a najlacnejsia aku som zohnal bola za 150 eur.
Volal som mu ochotne mi povedal aby som mu poslal doklad tak on mi preplati.
Doklad som zoskenoval poslal a tak sa to zacalo.
Prisli prve vyhovorky ze on potrebuje original a ze az potom preplati. Povedal som mu ze original mu nedam ved potrebujem v pripade reklamacie ak by mi napr po 2 mesiacoch odisla ze ako budem reklamovat. On povedal ze dobre ze ma chape a tak ze to preplati aj tak.
Samozrejme nepreplatil . a uz ani nedviha telefon.
Dnes som mal cestu do KE tak som sa zastavil aj u neho v bazare a aj u neho doma . bol som tam 2krat a nikdy nebol doma. Samozrejme som tam zazrel kohosi poza zrkadlove dvere. 2-krat mi iba otvorila jeho dcera asi 8 ročna a ze otecko nie je doma a ani mama.
Cize cisty odrb. Ja som sa s tym uz zmieril. 150 eur ozeliem.

Tymto som len chcel upozornit na podvodnika menom MAREK IVANECKY z PREŠOVA - Lubotice.
a este raz pripominam www.autobazarik.eu
DOBRE SI TO PREMYSLITE NEZ KUPITE OD NEHO JAZDENKU !!!
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ondro, že ťa to baví - ako vidíš, takéto niečo tu nemá dlhé trvanie...
Ondrejko69
Príspevky: 400
Dátum registrácie: 28.04.2007 21:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ondrejko69 »

Sak nevadi
Prekáža ti to ?

Alebo nebodaj aj ty si na strane podvodníkov ?
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Mne to nevadí, len je to boj s veternými mlynmi - sám vidíš aké mala trvanie tá predchádzajúca téma, takisto ako majú trvanie témy o AAA....
Ondrejko69
Príspevky: 400
Dátum registrácie: 28.04.2007 21:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ondrejko69 »

Ja len dúfam ze ked najbližšie bude niekto hladat cez google pana ivaneckeho alebo jeho www stranku tak nech mu tam skoci aj toto !!!
Ondrejko69
Príspevky: 400
Dátum registrácie: 28.04.2007 21:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ondrejko69 »

Mne je to uz jedno. Ja len nechapem tu nizku uroven zmýšlania.

Niekomu je 150 eur viac ako nejake to dobre meno. Radsej sa bude skrívat aby nemusel vytasit tych par eur.

Ale co uz .. to je tak ked hajzlici sa hraju na velkopodnikatelov.

A nespomenul som este jednu vec. Ked som tam bol tak sme sa bavili este aj o dodavke o ktoru mal švagor v tej dobe zaujem. Len bohuzial po tomto "incidente" si to rozmyslel.
zuzu69
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 09.12.2010 21:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zuzu69 »

ja by som len chcela doplniť, že toto bola už len posledná čerešnička na torte.. po odovzdaní peňazí tento pán zmenil prístup o 180 stupňov.. bol problém vyše týždňa dostať od neho techničák.. k nahláseniu ťažného, ktoré nebolo v techničáku, boli potrebné doklady o montáži.. k tomu sa tiež nedalo dopracovať.. ak sme chceli auto prihlásiť, neostávalo nám iné, len sa vydať 100 km buď do Dolného Kubína, alebo 100 km do Prešova a dať si vystaviť nové papiere.. čiže po kúpe auta nastali cca 2 týždne nerváčenia sa.. len preto, že pán už mal všetky prachy a tým jeho povinnosti hasli..
lubotice
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 28.03.2012 01:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubotice »

[size=18]Tak Pan Marek Ivanecky to co robi inym ludom ma vobec neprekvapuje. Ved svoju manzelku podvadzal tak,ze sa to dozvedela ak az ina zena bola z nim tehotna. Neskor nechal manzelku a uz 10 rokov jej nedal ani korunu a do domu ktory s nou postavil sa nastahoval z tou slapkou ... to Vam nieco povie o charaktere tohto cloveka ...
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> Niekomu je 150 eur viac ako nejake to dobre meno. Radsej sa bude skrĂ­vat aby nemusel vytasit tych par eur.


lenze ked on oklame 100 ludi o 150eur, tak to je 15.000eur.

A keby sa mu nahodou podarilo niekoho obtiahnut o 500eur, tak je to daleko viac.
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

V tom kontexte sú aj niektoré inzeráty, kde predávajúci uvádza, že problém na aute sa dá odstrániť za 20eur a podobne... Tak ak je to len 20eur, tak nech ju odstráni sám a predáva auto v TOP stave :-)
milkoTT
Príspevky: 439
Dátum registrácie: 13.03.2007 09:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milkoTT »

Nechcem priat nikomu nič zle, ale vo vela pripadoch si k tomu aj dopomožu. Ja ked som predaval auto ako sukromna osoba, bol som 1. majitel, kupene na SK, žiadna buračka, na peknych elektronoch, komplet zimne kolesa, proste do auta nebolo treba nic investovat som ho predaval vyse pol roka. Za ten čas mi skoro nikto nezavolal a prisiel sa nanho pozriet iba jeden clovek, ktory ho hned kupil. Cena bola taka, že dnes po 2.5 roku sa tie auta na tejto stranke predavaju drahsie. A verim tomu, že keby to auto predavaju v bazare tak kupcu najdu. Ale ten v bazare mu nic o aute nevie povedat. Verim tomu, že ten čo to kupil, tak je spokojny s kupou doteraz. Proste sukromna osoba ked predava auto, tak preto, že uz ho nechce, ma nejake ine a nepredava ho len za učelom zisku. A vie mi o tom aute čo to povedat. Kdežto predaj v bazare, alebo predaj čerstvo dovezeneho auta zo zahraničia to je len o zisku.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

presne tak, a ludia do tych bazarov furt lozia a lozia a lozia...
milkoTT
Príspevky: 439
Dátum registrácie: 13.03.2007 09:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milkoTT »

No neuver tym peknym rozpravkam ked Ti auto predavaju :-)
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..ondrejko...nieje to maly peniaz,ale si predstav,ze ja svoju volam lambasonda a vies,o kolko penazi som prisiel?Kazdu vyplatu jej odovzdavam..a to uz roky...No,kto je vacsi zlodej?Ku cti jej sluzi,ze sem.tam mi da na cigarety a pivko...Aspon to...
milkoTT
Príspevky: 439
Dátum registrácie: 13.03.2007 09:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milkoTT »

uz som myslel že sem tam Ti da:-) . A ona len na cigarety a pivko

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných