Názor na olejpostu.

diskusia o aditívach, aký olej pre moje vozidlo ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

janpat
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 20.02.2007 16:19
Zdieľať na Facebook

Názor na olejpostu.

Príspevok od používateľa janpat »

Zdravim.Chcem menit olej vo forde mondeo 2,0tdci 85kw a chcem tam dať dop.olej od fordu 5W30.Na int.str.OLEJPOSTA je tento olej lacnejši o polovicu.Dá sa tejto firme veriť?Díky
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

lacnejsi o polovicu ako vo forde? No to je normalne, nepoznam autorizovany servis, kde by mali nieco co nie je predrazne :40bd:
Pokojne to tam kup, ta stranka je uplne v pohode
kaskaderTN
Príspevky: 1761
Dátum registrácie: 10.12.2008 07:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kaskaderTN »

Zatiaľ vždy bez problému
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Re: Názor na olejpostu.

Príspevok od používateľa cicmanec »

janpat napísal:Dá sa tejto firme veriť?
Veriť čo? Ceny? Že ti pošlú to čo si si objednal? Alebo čo?

Ako dlho by vydržal e-shop (akýkoľvek) ak by nebol seriózny?

Ak ťa to upokojí - ja som si tam objedal zatiaľ raz, prišlo, zaplatil som...
petyy
Príspevky: 3134
Dátum registrácie: 16.12.2009 15:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petyy »

ja objednávam už tretí rok výlučne len tam. výborné ceny, rýchle dodanie. ovšem ak sa stane, že náhodou to nieje na sklade, trvá to o pár dní dlhšie. inak max. spokojnosť. len uplný blázon kupuje oleje v autor. servise. maju ich predražené min. raz rolko ako cez e-shop.
galileo88
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 03.01.2009 10:34
Zdieľať na Facebook

Re: Názor na olejpostu.

Príspevok od používateľa galileo88 »

Ja som tam objednaval shell 5W40 plna synta do fabie a pohoda za 50e 5l .Minule mi chlapik ponukal 5l v ceskej republike za 1780kc som sa mu vysmial do tvare a to som si musel po olej dojst sam :D a tu mi ho poslu zadarmo:D

zatial spokojnost :)
volkl
Príspevky: 486
Dátum registrácie: 19.02.2009 23:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa volkl »

Ja som tam zatial objednaval 3 krat (naposledy minuly tyzden) a vzdy absolutna spokojnost.
roden007
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 05.02.2007 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa roden007 »

Ja som objednal 2 krát. Absolútna spokojnosť. Majú tých vecí veľa na sklade. Oleje, filtre, proste všetko, čo potrebuješ na bežnú výmenu. Predtým som kupoval tie veci z veľkoskladu, ale na olejpošte majú aj od veľkoskladu lacnejšie oleje aj filtre. Takže kľudne choď do toho. Neoľutuješ. Najlepšie ceny, rýchla dodávka materiálu. Niet čo váhať. :2f93:
nikosk
Príspevky: 161
Dátum registrácie: 15.08.2008 18:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nikosk »

v mene OLEJPOSTI dakujeme za pozitívne skúsenosti :300f:
P.S. snažíme sa
Robo278
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 29.10.2008 13:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Robo278 »

tak 50 na 50 že uvedenú správu napísal niekto z olejpošta....

Konzultoval som ceny olejov z jedným od fachu kde mi tvrdil že sú na trhu údajne oleje z Poľska - napr valvoline za oveľa lepšiu cenu ako je bežné... Údajne je to falzifikát, poznateľný napríklad horšou kvalitou obalu.... Takéto oleje sa predávajú najmä internetovým predajom.

Tak páni ak je toto pravda tak možno máme doma prázdne fľašky z drahého oleja a myslíme si čo za total kvalitu sme tam dali a v skutočnosti nejaký shit....
nikosk
Príspevky: 161
Dátum registrácie: 15.08.2008 18:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nikosk »

si vedľa ako tá jedľa čo sa týka kvality olejov
Robo278
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 29.10.2008 13:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Robo278 »

Chceš mi povedať že poliaci nefalšujú oleje? Že sa nevykupujú, nezháňájú prázdne obaly z lukratívnych značiek? tak buď v tom....

Pozor: absolútne tým nemám namysli že olejpošta alebo hocaký oný internetový obchod má takéto oleje. Dokonca silno verím, že sa nikto s takýmto olejom na SK snáď nestretne, Ale logicky, ako ďaleko sme od Poľska???
nikosk
Príspevky: 161
Dátum registrácie: 15.08.2008 18:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nikosk »

neviem čo robia iný ja im nevidím do hrnca ale čo sa týka falzifikátov olejov každý len počul... tak neviem čo si mám o tom myslieť...aj ked v dnešnej dobe je všetko možné aj to že u renomovanného predajcu ND kúpiš diely z Gliwíc a ani o tom nevieš
a čo sa týka olejov myslím že to bude snád poznať napr. na uzávere flašky alebo niečo také ..proste neviem nič také som nevidel
Robo278
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 29.10.2008 13:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Robo278 »

Valvoline maxlife diesel 10w40 5 litrov z jedného inet obchodu za cca 600 či 700 a potom z predajne v Čechách za 950 českých.... Obal jemne ošarpaný versus pekný lesklý, ale čo horšie farba oleja v skúmavke voľným okom iná.... Súčiastky z Gliwic detto, to čo si písal nielenže je možné, ono je to reálne....
nikosk
Príspevky: 161
Dátum registrácie: 15.08.2008 18:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nikosk »

no bohužiaľ dneska je to všetko o peniazoch,ale takéto veci by si mal riešiť oficiálny dovozca tej ktorej značky ved hlavne jemu sa kazí meno a smiem vedieť o aký i-net obchod šlo? pošli SS ak môžeš.dakujem

Návrat na "Oleje, mazivá, palivá, aditíva"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 60 neregistrovaných