Natáčanie xenonov sharan 2011

diskusia ohľadne rôznych druhov autožiaroviek, LED ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

inzacek
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

Natáčanie xenonov sharan 2011

Príspevok od používateľa inzacek »

Ahojte potreboval by som pomoc.Idem kupovať sharana 2011 ale pri skene problémov pc vyhodil chybu M25 natáčanie xenonov.Teda pravý sa nehýbe. Nemáte skúsenosť s tým či odchádzajú tie motorčeky alebo či sa skor zaseknú.Je možnosť zohnať ho ako náhradný diel? dík moc, Ak máte niekto sharana 2011 a viac pomože mi ak mi date na seba kontakt a budem vedieť aké máte skúsensti s prípadnými chybami.Ďakujem
sevic6563
Príspevky: 81
Dátum registrácie: 04.12.2009 10:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sevic6563 »

sice ine auto ale opel insignia 2012, ked hodilo chybu natacania tak napriek tomu ze bolo vidno ze v zakrute zataca tak sa menil komplet reflektor co je trosku paradna palka pri adaptivnom bixenone

ziadne rozoberacky svetiel sa nekonaju
ondrejgti
Príspevky: 423
Dátum registrácie: 02.02.2007 18:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ondrejgti »

Ano, v zaruke / po jej skonceni v autorizovanych servisoch menia kus za kus, to je standard. U nezavislych servisov sa hlada aj cenovo vyhodne riesenie, preto chyba riadiacich jednotiek / turba / niektorych snimacov / akcnych clenov / casti motora... neznamena hned vymenu, casto sa da ist cez kvalitny repas / opravu / inych vyrobcov.

Autor sa pyta dobre, ale skor by som pisal na nejake VW forum / zavolal do firiem, kde sa zaoberaju napr. xenonami. Myslim, ze LedXenony riesia aj opravy, skus.
Napísať odpoveď

Návrat na "Autožiarovky"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní