Namerali ma?

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

makohej
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 07.03.2020 01:36
Zdieľať na Facebook

Namerali ma?

Príspevok od používateľa makohej »

Zdravim, v obci v noci som isiel predbiehat 2 auta, ktore isli tak 40km/h. Vsimol som si oproti auto ktore islo so zapnutymi parkovackami dost pomaly. Pridal som na cca 70km. Tie 2 auta odbacali do lava tak som pribrzdil a v protismere som odbocil s nimi. Ked som presiel zakrutu vsimol som si ze to auto so zapnutymi parkovackami bolo policajne auto. Myslite ze ma namerali? Vopred dakujem za odpoved.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

A keď ťa namerali tak čo? :41c2:
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Asi malo jazdia v noci,keď si vyklepany z toho,že niekde stojí policajné auto...Ak by sa policajti chceli z Tebou porozprávať,tak vyrazia za Tebou pustia farebnú hudbu a do 2 min.stojis aj z ich doprovodom ná krajnici... lol
makrela
Príspevky: 2962
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

cicmanec napísal:A keď ťa namerali tak čo? :41c2:
Chcel by vedieť či dostane šek na honorár ,za účinkovanie v nočnej šou- Moje auto jazdí rýchlejšie ako tvoje.
makohej
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 07.03.2020 01:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makohej »

Mna len zaujima, ci policajne auta meraju rychlost v jazde v protismere v noci so zapnutymi parkovackami :2f93:
christiane
Príspevky: 1647
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Re: Namerali ma?

Príspevok od používateľa christiane »

makohej napísal: Myslite ze ma namerali?
Dobra otazka a ako to my mame vediet? lol Ak ta namerali,pride ti postou domov pozdrav aj z fotkou a sek na zaplatenie.Ak nic nepride,tak ta nenamerali.Vyber si :4012:
goran333
Príspevky: 55
Dátum registrácie: 29.10.2012 09:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa goran333 »

makohej napísal:Mna len zaujima, ci policajne auta meraju rychlost v jazde v protismere v noci so zapnutymi parkovackami :2f93:
môžu merať stacionárne, tak isto aj v pohybe. aj v smere jazdy aj v protismere.
Napísať odpoveď

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných