najnovsie ponuky-dovozcovia

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

topcar
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 27.06.2011 14:36
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

najnovsie ponuky-dovozcovia

Príspevok od používateľa topcar »

Zdravim vas ..sledujem kazdy den vasu stranku a neda mi nenapisat ze mi vadi den co den v najnovsich ponukach auta ktore predavaju nemenovane firmy auta vobec nevlastnia su niekde v nemecku ci kde a zamoruju nimi autobazar...dovezieme auto podla vasich specifikacii a dalsie nezmysli..ze si da auto aj niekto takto priviest ked nemaju ani jedno auto na bazari ked nejaky vlastne aj maju!!! s pozdravom Osvald topcarslovakia.sk :3c90:
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

Zdravim

Maju zakliknute ze su este len na dovoz ? A teda su tam uvedene poplatky za prihlasenie a dovoz ?
Mozte nam uviest zopar ....

Vdaka
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Ano ked niekto hladá nejaké auto a sleduje čo pribudlo každý den a má sa znovu premrviť dvomi stranami ponúk ktoré ako "nové" vidí už 5 den tak je to otravné, ale je to služba za ktorú si môžeš aj inde priplatiť, pre mna sú to zúfalci ktorý chcú mať ponuku vždy na vrchu, ak ju vidím raz a nevyhovuje mi, tak mi nebude vyhovovať ani za mesiac a skôr ma to každodenné posúvanie na vrch odpudzuje ako priťahuje.

Už sa to tu kedysi riešilo, lebo niektorý boli schopný aktoulizovať svoje ponuky každých 30min
topcar
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 27.06.2011 14:36
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa topcar »

dnes su tam audi a8 aj 30 kusov vcera audi R8 kazdy den ine a stale dokola...nebudem tu robit nikomu reklamu ale otravuje to dost ...
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

:40bd: :40bd: :40bd: Aischa auto či jak sa volajú, sídlo v bývalej budove SPP milujem takých ani nebudem písať koho...

Takmer 1000 ponúk :4090: :4090: :40bd: :40bd: :40bd:
Osobne by som im dal aspon prirážku za SPAM v inzercii a nie množstevnú zlavu
topcar
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 27.06.2011 14:36
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa topcar »

je ich tu viac takych na sklade ani auto a ponukaju tolko aut ze az..nech sa vam dari dovozcovia
Napísať odpoveď

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní