Najlepsia firma na dovoz auta zo zahranicia

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

WTF????? ::: ::: ::: :angr: :angr: :angr: :angr:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

https://www.cas.sk/clanok/497445/skanda ... st-30-000/

ukaz im henten clanok, Slovenska Obchodna Inspekcia sa s nimi nebude bavit tak ako sa bavis ty. A kludne by som si vypytal 500 eur navyse plus samozrejme uhradit poistky ktore ste zaplatili, tuto vec vysudi bez problemu kazdy pravnik.

Ak si kupovala auto od PRAVNICKEJ osoby, teda spol. s r.o. alebo akciovej spolocnosti, nie je absolutne co riesit. Kilometre su zmotane, fajront v tvoj prospech.

Hlavne klud aj ked je to slusny stress - ochran si zdravie. Dnes uz zakony nie su take ako pred desiatimi rokmi.
dodriova
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 17.05.2020 11:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dodriova »

Po tom co sme im napisali na ich fanusikovsku stranku trollovacie komentare k ich autam, sa nam ozvali naspat. Este mali pripomienky ale dohodli sme sa s tym, ze zmazeme negativne komentare a nebudeme sa udajne natahovat tak mame prist dnes a peniaze nam vratia. Typek ale do telefonu, ze co urobime s tym ze teraz musia prihlasit auto na slovenske spz oni a ze tiez to nieco stoji.. Tak hovorí manžel ze nas stalo overenie tych dvoch aut tiez 150eur a podotkol, ze si naprogramoval nieco, co vycucne z aukcneho portalu odkial pochadza kia (no nechapal sefko odkial sme na to vsetko prisli) informacie o presnej aukcii danej kie a ze jeho hodinova taxa je taka a taka, ze nech to preplatia oni. A to nespominam ze uz je zaplatena poistka pzp a havarijna na rok, dufam, ze nam poslu naspat technicak aby som to mohla vybavit v ppistovni.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

nic nemusia prihlasit na slovenske znacky - ked davali auto vam, tiez nemuseli, takze ho predaju uplne rovnako inemu zaujemcovi.

Nenechaj sa natiahnut o 500 eur, do posledneho eura ti musia vratit co si zaplatila za auto a uprimne, ja osobne by som sa nenechal obtiahnut ani o tie poistky.

Uvedom si jednu vec - nie ty, ale oni maju problem s kilometrami. Slovenska Obchodna Inspekcia s nimi zatoci ze sa z toho poseru, akoze fakt bez pardonu. Neboj sa, ty sa nemas coho bat - ONI SA MUSIA BAT.

A nieze zmazat komentare, ale vsetko by som si nahraval na telefone (samozrejme im nepovedz ze si nahravas) a poslal by som im televiziu Markiza na plac nech sa laskavo vyjadria k tomuto pripadu, a ze kolko mali takych podobnych.
dodriova
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 17.05.2020 11:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dodriova »

No tak peniaze uz mame na ucte, idem pozhanat nejakych ludi, ktori maju s nimi rovnake skusenosti a cosi zbucham dokopy a asi ozaj niekam poslem ;-)
danielstojkovic
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 06.08.2010 16:12
Zdieľať na Facebook

Re: Najlepsia firma na dovoz auta zo zahranicia

Príspevok od používateľa danielstojkovic »

Všetko vyššie popísané sú podľa mňa úplné nezmysly. Dnes som si od spoločnosti i-Auto prevzal nový MINI Cooper, ktorý mi doviezli od predajcu z Budapešti. Od začiatku jednali maximálne profesionálne a ústretovo. Auto, ktoré ešte pred 2 dňami stálo u predajcu MINI WALLIS MOTOR PEST som dnes so značkami, naleštené, napísané na moje meno a poistené preberal v Stupave. Chalanom z i-Auto ešte raz ďakujem, sú to profesionáli, akých na Slovensku len tak ľahko nenájdete.
db69
Príspevky: 891
Dátum registrácie: 18.06.2020 19:48
Bydlisko: okr. Galanta
Zdieľať na Facebook

Re: Najlepsia firma na dovoz auta zo zahranicia

Príspevok od používateľa db69 »

danielstojkovic napísal: 02.12.2022 17:51 Všetko vyššie popísané sú podľa mňa úplné nezmysly. Dnes som si od spoločnosti i-Auto prevzal nový MINI Cooper, ktorý mi doviezli od predajcu z Budapešti. Od začiatku jednali maximálne profesionálne a ústretovo. Auto, ktoré ešte pred 2 dňami stálo u predajcu MINI WALLIS MOTOR PEST som dnes so značkami, naleštené, napísané na moje meno a poistené preberal v Stupave. Chalanom z i-Auto ešte raz ďakujem, sú to profesionáli, akých na Slovensku len tak ľahko nenájdete.
akože ozaj? PR koment od zamestnanca alebo majitela
martincichy
Príspevky: 5443
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Re: Najlepsia firma na dovoz auta zo zahranicia

Príspevok od používateľa martincichy »

Staci preluskat obchodny register a finstat a pozriet vsetky firmy, kde je asociacia.

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: truck123 a 19 neregistrovaných