náhradný kľúč Fiat Ducato

diskusia a pomoc spojená s autorádiami, navigáciami, odblokovaním, DVD , hifi sústavami, alarmami ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

podlesnick
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 13.11.2011 09:39
Zdieľať na Facebook

náhradný kľúč Fiat Ducato

Príspevok od používateľa podlesnick »

Viete mi niekto poradiť, kde by som lacno kúpil kľúč na Fiat Ducato 2015? Ide o kľúč na diaľkové - prestalo fungovať a elektrikár povedal, že treba kúpiť nové.
Vo Fiate pýtajú 200 eur, na nete som našiel za 67 eur
(http://www.novykluc.sk/sk/kluce-s-elekt ... sip22.html).
Dá sa to kúpiť aj lacnejšie?
denek
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 31.01.2017 10:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa denek »

Ja si tiež myslím, že 67€ je fajn cena, lacnejší už asi len ťažko nájdeš. Veď len už podľa rozdielu medzi tými cenami by ti to malo byť jasné
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

Za 67€ sa da kupit novy kluc,nie je problem,ale ten kluc este potrebuje prisposobenie k autu,ale najorv este PREDPRIPRAVU ku prisposobeniu.Samozrejme je potrebne este KEY CODE aby so to mohlo spravit.Cize nie je to sranda.Toto cele vyjde z cca 100€.
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

Za 67€ sa da kupit novy kluc,nie je problem,ale ten kluc este potrebuje prisposobenie k autu,ale najorv este PREDPRIPRAVU ku prisposobeniu.Samozrejme je potrebne este KEY CODE aby so to mohlo spravit.Cize nie je to sranda.Toto cele vyjde z cca 100€.A este posledna vec,existuju 2 typy elektroniky,pricom kluc vyzera tak isto.Jeden typ s druhym nepasuje,nekomunikuje.
keyness
Príspevky: 686
Dátum registrácie: 23.05.2011 15:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keyness »

pozri aliexpress mam dobru skusenost s dialkovými odtial na octaviu som kupil podla čisla a ide
cobo77
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 27.05.2007 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cobo77 »

Problém s kľučom na Fiat Ducato som mal aj ja... mali sme len jeden kluč kupovali sme jazdenú dodávku, kľúč sme chceli "rozmnožiť" ale všade kde som sa pýtal či by sa to nedalo urobit odpoved na FIAT NIE....origo kľuc aj s nakodovaním vo FIATE 250EUR
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

Da sa kludne,ale nie z ciny.Ved sme si uz zopar robili.Chip ma spolocny s dialkovym.
Napísať odpoveď

Návrat na "Audio - Video, Hifi, Navigácie, Autoalarmy..."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní