Nahlasovanie neserioznych inzeratov

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

chooki
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 07.04.2007 15:45
Zdieľať na Facebook

Nahlasovanie neserioznych inzeratov

Príspevok od používateľa chooki »

Caute, zhanam auto pre seba po dlhej dobe..zatial som riesil blizsie dvoch predavajucich :
prvy, autobazar, bol to totalny srot (a v inzerate, foto a telefone slovo ani o tom). Nezvycajne je to hlavne na deklarovane km a vek vozidla.
Druhy inzerat fyzicka osoba, po uvodnom dohodnuti sa na obhliadke mi nasledne 2-3x nedvihol, raz ma (asi omylom) dvihol, po mojom predstaveni ma zrusil..(na sms ani mail nereagoval)..proste cele divne. Asi sa zlakol, ze som si ho chcel pozriet v servise..
Oboch som nahlasil adminovi autobazareeu, zvyknu to nejako riesit ? Tato neserioznost niektorych ludi ma neuveritelne hneva..
Octavius889
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 07.05.2009 14:17
Zdieľať na Facebook

NepoctivĂ˝ predajca

Príspevok od používateľa Octavius889 »

V podstate aj ja mám podobný osobný zážitok s nepoctivým predajcom. O aute tvrdil niečo celkom iné a skutočnosť bola po kontrole v servise o niečom celkom inom. Auto búrané, striekané a demontovaná predná náprava po nehode. Ale podľa jeho vyjadrenia nikdy búrané a striekané. Od vtedy odmietol akúkoľvek komunikáciu a všetko ukončil slovami "je mi to ľúto".
Preto si myslím, že by tu mala byť sekcia, ktorá by upozorňovala na takéto nekalé praktiky.
Samozrejme, že nie každý je rovnaky. Sú aj poctivé výnimky.
A ak by sa to niekomu páčilo, tak hneď dávam do pozornosti jedného takéhoto predajcu, ktorému by som sa odporúčal vyhnúť naširoko.
Na www.autobazar.eu a nielen tu, vystupuje ako:
peter (Peter Čangy nar. 1989)
95115 Mojmírovce, okres Nitra
Nitrianský kraj (SK)
Registrovaný predajca na Autobazar.EU od: 05.11.2007
0915 470 267
Marekskk
Príspevky: 3145
Dátum registrácie: 27.08.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Marekskk »

Život nieje vždy krásny. Ako by si to chcel osobne riešiť na adminovom mieste? Vymazať inzerat? Pričom za minútu si vytvorí nový? Fakt neviem ako by sa to dalo riešiť, proste dnes sa nedá nikomu veriť.
A taktiež keby tu bola sekcia na podvodné či klamlivé inzeráty, čo s toho, kto chce klamať tak si najde iný spôsob ako.
Octavius889
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 07.05.2009 14:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Octavius889 »

Netreba osobne si to tu riešiť. Ale pokiaľ sú dostupné údaje na takéhoto predajcu prečo ho nezverejniť ďalej. Aby sa mohlo predísť ďalším sklamaniam. Samozrejme, že sú tam aj nastrčené biele kone, ktoré to majú na saba napísané. Pokiaľ sa budú takéto osoby držať v anonymite tak určite naletí niekto ďalší. V mojom prípade tam bol ako biely kôň nejaký Marek LONTOŠ bytom Húl. On možno ani nevie čo sa deje. Možno. Jeden nikdy nevie. To, že si vytvorí nový Nick aj nový inzerát je isté. Ale je to vec času, že sa opäť odhalí. A to je hlavný účel. Odhaliť ho a upozorniť na takéhoto predajcu.
Napísať odpoveď

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný