Nadrogovaný vodič nedal prednosť, zabil štyroch ľudí

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ja to vidim na stvornasobnu vrazdu - takze dozivotie. Skoda ze nemam talar.

20 rocne kvitko co nevie co so sebou, takych potrebujeme viacej na uliciach.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Už je to tu ako v Novom čase. Nič pozitívne, zato vražda na každej strane.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Acon , to bude tým , že na ceste som už najmenej 25 rokov nevidel a nezažil nič pozitívne. Súhlasím s Turbom - doživotie bez možnosti skrátenia trestu. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
karo69
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 06.09.2018 14:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa karo69 »

tiež by som mu napálil čo najvyšší trest ale podľa mňa mu nič také nedajú, ja tipujem, že mu dajú pár desiatok rokov :(
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Keby, keby som, ale toto je náš spoluobčan tzv oto, občan trvale opalený, morgos sa z toho vyvlecie a súdruh pokrvný brat Peto Polak to považuje za rasovo motivovaný útok vodiča alfy romeo na morgosov golf. :4012: áno občan biely by už bol obvinený,ale tento zmrd od narodenia retard nič sa mu nestane. Verte tomu
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

oco13 napísal:Acon , to bude tým , že na ceste som už najmenej 25 rokov nevidel a nezažil nič pozitívne. Súhlasím s Turbom - doživotie bez možnosti skrátenia trestu. :4012:
Rozhodne patrím k tým čo na cestách trávia nadpriemerne veľa času a nesúhlasím. Je to uhle pohľadu a o tom ako človek myslí.
vsevetko
Príspevky: 974
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vsevetko »

A eliminácia rizika aby sa takéto niečo nemohlo stávať ? Chlapec, má krásne tričko...čo všetko sa už z toho dalo vydedukovať ?

[img]https://img.topky.sk/big/2439891.jpg/ne ... Bodvou.jpg [/img]
vsevetko
Príspevky: 974
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vsevetko »

Acon napísal: pozitívne
Jedine vnúčatá. Sledovať ako moja krv rastie...
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Acon - ako myslel ten chlapec?
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Z toho ako kto vyzerá, ako sa oblieka sa veľa vydedukovať nedá, ale z toho ako jazdí, to je iná pesnička.

Slovenské cesty sú ako ruská ruleta. Nikto z nás nevie, kto z nás bude ďaľší na rade... A represia polície akosi nepomáha.

Z tohto je len jeden únik a a to výrazne zťažiť získanie vodičáku a brutálne sprísniť rozdávanie pokút. Pekne by sa to preriedilo a cestovanie by bolo bezpečnejšie.
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Gabo to prvé - na VP nemá nikto nárok , za šoféra treba študovať rovnako ako za mechanika,zvárača ,lekára, biologa.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> A represia polície akosi nepomáha.

toto ze je represia ? Kokso policajta na kazdu druhu ulicu, do kazdej druhej dediny a s radarmi, potom mozeme diskutovat.

Ja v Bratislave jazdim trasu ktora je circa 30% z mesta, a posledneho policajta som videl pred 5 alebo 6 rokmi na Velku Noc. Zastavili ma, bez kontroly dokladov, len kychat do trubicky po mne chceli...

Za poslednych 10 rokov som videl policajtov asi troch alebo styroch co stali na ceste a zastavovali auta. V hlavnom meste. To je akoze vela ???

Vcera som telefonoval s Martinom Cichym odtialto z fora. Volali sme spolu 27 minut a 46 sekund. Chalan byva na vychode, v krasnej dedinke ktoru by si na mape musel hladat... za ten cas, 27 minut, dvakrat zjacal do telefonu jak ho kreteni skoro zostrelili. Zrovna on predal svoje byvale auto jednemu lokalnemu a vobec nie kovbojovi, takemu normalnemu umiernemu sudruhovi obcanovi ktory vobec nebol znamy excesmi za volantom ; za tri dni bolo po nom - na streche.

Takze o com, ake represie ?


Hento pretaktovane 20 rocne howado si zabilo vlastneho otca a sestru, skoro aj mamku. Ja byt na jej mieste ked sa preberiem a zotavim...
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Lubo ona keď sa preberie a uzdraví , tak by sa mala postaviť pred zrkadlo a zamyslieť sa - čo som to vychovala??? Všetci by sme sa mali zamyslieť , čo a koho z našich detí vychovávame. Lebo nie štát, nie policajti ,ale my sami sme si na vine , že to tu vyzerá tak ako vyzerá. :4012:
Príliš vela slobody škodí a ako je vidieť aj zabíja.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

vela policajtov..chyba, malo policajtov..chyba. Uz vam ani kristus nevyhovie

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných