Načo je dobré toto fórum?

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

shipply1
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 16.10.2008 23:20
Zdieľať na Facebook

Načo je dobré toto fórum?

Príspevok od používateľa shipply1 »

Prosím Vás páni moderátori načo je dobré toto fórum? Ako čítam tak čítam, každý kto sem umiestni nejakú otázku, podlamňa čaká nejakú radu, keďže si nevie rady sám a jediné čoho sa tu dočká je aby si to vyhladal a zamknete mu diskusiu. Načo je toto dobré?
x77x
expert: detailing
Príspevky: 2686
Dátum registrácie: 14.06.2008 18:40
Bydlisko: PD
Zdieľať na Facebook

Re: Načo je dobré toto fórum?

Príspevok od používateľa x77x »

shipply1 napísal:ediné čoho sa tu dočká je aby si to vyhladal a zamknete mu diskusiu
... to je sice pravda , ale uz aj sprosty GUUUUUGL ti pri hladani vyhodi vacsinou temy na AUTOBAZAR.EU ... takze asi tak ...
Naposledy upravil/-a x77x v 29.12.2011 20:18, upravené celkom 2 krát.
bombalino
Príspevky: 1721
Dátum registrácie: 28.11.2010 20:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bombalino »

Na každom fóre o PC,satelitoch,zvieratách atď.musí byť nejaký poriadok.Je pravda,že na tomto fóre, čo sa týka porúch bežne používaných áut rozoberalo skoro všetko,takže večšina otázok bola viacmenej v minulosti rozoberaná.Časom si nato zvykneš,alebo to zabalíś a vykašleš sa nato.
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

shipply1, dobré je to na to, že šetríme dotyčnému čas, aby nemusel čakať na odpoveď, ktorá tu už bola napísaná mnohokrát. V neposlednom rade to prispieva k prehľadnosti na fóre. Ktoré konkrétne témy myslíš?
Vidíš, aj tvoju tému musím premiestniť tam, kde patrí, aby to tu bolo prehľadnejšie.
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

shipply1 ja ti garantujem že keby ludia neboli taký lenivý ako sú tak odpoved na svoj problém nájdu do 15min, každá značka má svoj klub na ktorom nájdeš odpovede bez toho aby si sa vôbec spýtal...
Na týchto klubových forach máš sekcie rozdelené dokonca podla modelov + niekedy aj podsekcie na motor, elektriku, interier...

Na niektoré treba registráciu aby si človek mohol čo i len čítať, ale v podstate je to to isté, podla mna je jedno či sa človek registruje tu , alebo rovno na klube...
rudolfo63
Príspevky: 9947
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..len ja sa tu za ten cas v tematoch este stracam...
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

mozno som si zle interpretoval podmienky jedneho fora, ale mali tam nieco v zmysle ze "je to FORUM a nie poradna, preto sa od registrovanych clenov ziada, aby aj prispievali"

a kedze nie vzdy mam co povedat k teme a nasilu prispievat nebudem, tak som tu registraciu nechal tak... a informaciu som si zohnal inak - pracnejsie, aj ked nahlad stranky v google sluboval, ze prave tam najdem komplexne riesenie mojho problemu (uz neviem, co som to presne riesil)...

preto som sa registroval sem, kde taka klauzula nie je a riadim sa heslom "pytat sa na olej do 1,9 TDI - striebro, pouzivat funkciu hladat - zlato" :4090:

edit: pre vsetkych, co maju pocit, ze vyhladavanie na tomto fore je nefunkcne, dovolim si tvrdit, ze na 99% je chyba medzi stolickou a klavesnicou... som tu registrovany relativne kratko, nemozem tvrdit, ze mam cele forum precitane a orientujem sa na nom, ale doteraz zakazdym, ked som hladal nieco, co sa tu uz riesilo, tak som to jednoducho nasiel... skor alebo neskor, ale nasiel som... a pytal som sa v novej teme az vtedy, ked som si bol takmer isty, ze to tu naozaj nie je preberane...
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Lukáš, tvoj príspevok si ukladám a budem ho odteraz dávať za príklad všetkým, ktorí sú leniví, ale snažia sa to zvaliť na nemožnosť niečo tu nájsť! :2f93:
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

bud lenivi, alebo moznoze, ako by som to... menej obdareni :)
ci uz trpezlivostou, sikovnostou alebo niecim dalsim...

vezmi si napriklad tu: http://forum.autobazar.eu/ako-vyhladava ... 41376.html
chlapik skusal hladat klucove slovo "buchot prednej napravy na VW Bora" - no bodaj by mu to nieco naslo, kedze:
1) ak necha zaskrtnute "hladat hociktore slovo", ma tam vysledkov ako nakakanych,
2) ked da "hladat vsetky slova", tak staci, aby to pred nim niekto napisal napriklad "buchod prednej napravi" a uz mu to nic nenajde :)

v jednoduchosti je krasa, cim menej spojok, castic, citosloviec a dalsich podobnych slovnych druhov zadame do vyhladavaca, tym viac relevantnych vysledkov to vyhodi... nielen tu na fore, ale hocikde inde... ono ten ujo Google nie je clovek, aby si vedel poradit so synonymami alebo tak...

P.S.: cicmanec, dakujem za uznanie :-\
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

dalsi co nepochopil, ze toto forum tu neni na to, aby kazdy dostal stale znovu a znovu odpoved na otazku, ktoru sa pred nim za tie roky pytalo uz xy ludi...

Toto si uz niekedy cital shippy? Stavim sa, ze nie tak ako vsetci co sa stazovali na vlastnu neschopnost a nevedomost pred tebou a na vine boli moderatori fora samozrejme.

Ako diskutovať:
1. Skôr než založíte novú tému skúste si najskôr preveriť či už sa náhodou rovnaká záležitosť nepreberala na tomto fóre v minulosti.
rudolfo63
Príspevky: 9947
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

lukas..,tz ..splhoune...
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

rudolfo, neber to v zlom prosim :)

....ale ty si mal dnes stvrtinku viagry?
coronel30
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 08.03.2012 17:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa coronel30 »

ivko1 napísal:shipply1 ja ti garantujem že keby ludia neboli taký lenivý ako sú tak odpoved na svoj problém nájdu do 15min, každá značka má svoj klub na ktorom nájdeš odpovede bez toho aby si sa vôbec spýtal...
Na týchto klubových forach máš sekcie rozdelené dokonca podla modelov + niekedy aj podsekcie na motor, elektriku, interier...

Na niektoré treba registráciu aby si človek mohol čo i len čítať, ale v podstate je to to isté, podla mna je jedno či sa človek registruje tu , alebo rovno na klube...
Takže toto fórum je vlastne nepotrebné áno ???
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

precitaj si nieco a potom si daj odpoved sam..

na tomto fore najdes vsetko co potrebujes..a ak si normalny, tak vzdy najdes odpovede..je tu mnoho ludi, ktori su fundoovani a vedia poradit..

problem je, ze kazdy uzivatel, a najma ti novoregistrovani , si mysli, ze jeho otazka je tak jedinecna, ze mu musi byt okamzite odpovedane, a pripadne polozi tu istu otazku aj 3x za sebou..

potom to robi galibu aj pri hladani riesenia, aj pri odpovediach..a nasledne moderatori presuvaju temy jednu za druhou, a mazu a podobne..

ak by forum neplnilo svoj ucel, nebolo by jednym z najsilnejsich automobilovych internetovych portalov..
len vdaka foru mozem odporucit komukolvek mechanikov alebo pomoc kdekolvek na slovensku..

je to malo?
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

coronel30 napísal:Takže toto fórum je vlastne nepotrebné áno ?
Ja by som skor povedal, ze nepotrebni su lenivy a neschopni ludia, co sa stazuju neopravnene a pritom chyba je v nich lol
Napísať odpoveď

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní