nabytok ala Top Gear

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

je to podla vas vkusny doplnok?

ano vo vhodnom prevedeni je to velmi pekne
10
67%
radsej obycajny nabytok
1
7%
nie vyzera to ako u romov
4
27%
 
Celkom hlasov: 15

simonfenix
Príspevky: 276
Dátum registrácie: 12.08.2007 13:04
Zdieľať na Facebook

nabytok ala Top Gear

Príspevok od používateľa simonfenix »

Caute vsetci
neviete niekto ci je mozne niekde v SR zohnat nabytok v takomto style

Obrázok

nedajboze taketo nieco

Obrázok

alebo

Obrázok

rozmyslam ze by som si jednu miestnost takto zariadil, len ci to je mozne, alebo ci niekto sikovny vie prerobit sedacky z auta na interierove (dorobit nozicky a pod) ale nech to nevyzera cigansky.

2 varianta ale to je asi blbost, zvladlo by to v exterieri? zahradny nabytok? keby to bolo kozenne alebo tak.

alebo mi uz drbe na hlavu?
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

to závisí od toho, čo si tak zariadiš. Ak si slobodný chlap, nioe je čo riešiť. Ak aj máš rodinu, ale máš priestor na chlapckú zašiváreň, tak OK. Mám známeho veteránistu, ten má garáž zariadenú ako obývačku. Stôl má zo starého leteckého motora čo má valce do kruhu, na tom sklo., Stoličky má zo starých 1valcových motorov z motoriek a pod. Na stenách má sklené poličky a na nich vystavené rôzne staré motory z motoriek a vedľa toho expozíciu motoriek veteránov asi 8ks od roku s pred 1800 až po nejakú športovú raritu z 80 rokov.

Stôl z bloku motora robí chalan "od nás z klubu" http://landroverforum.klape.cz/forum/vi ... 356c27bdef a ich stránka http://www.enginetables.cz/

A spomínali, že by sa dali aj na nábytok
Ogi11
Príspevky: 901
Dátum registrácie: 07.04.2011 21:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ogi11 »

simonfenix
Príspevky: 276
Dátum registrácie: 12.08.2007 13:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa simonfenix »

Acon diky za link
decko je sice na ceste ale izbu ma, chcel som jednu pre seba nieco na styl biliard, sedacky z nejakej ameriky a bar..
ale ten stolik BMW 740i cierny ten by mi bolo luto niekde schovat, sa mi paci skor do obyvacky.. boha ten je perfektny. myslim ze tentokrat kaslem na nazory inych a idem do toho. teda zatial ten stolik.


tak som mu napisal dufam ze vybavime, je to len 130 km z petrzalky..
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Mnoho ľudí, mnoho chutí. Niekto má radosť a cíti sa dobre v priestore, čo je podľa iných gýč a naopak. Takže, naozaj nemusíš riešiť názor iných. Iní nežijú s Tebou a Ty si vytvor prostredie v ktorom s abudeš cítiť dobre a bude Ti robiť radosť. A tak je to so všetkým, nie len s nábytkom.
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

ci by som si do obyvacky dal vyslovene hentaky typ sedenia, to neviem... ale henten stolik sa mi coraz viac paci :3035:

inak suhlas s Aconom... ak sa to tebe paci a zena ta s tym nevyhodi na ulicu, nevahaj a kupuj :-)
Marekskk
Príspevky: 3145
Dátum registrácie: 27.08.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Marekskk »

Niekomu sa to nemusí páčiť, každý sme iný no minimálne ten stôl by som bral. Je to super.
simonfenix
Príspevky: 276
Dátum registrácie: 12.08.2007 13:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa simonfenix »

to je v pohode stara mi vcera spravila moj psychologicky posudok, rozhodla o mojom sialenstve, ale to ma nezastavi kupit ten stolik. :200:
do obyvacky tie sedacky nie to uz je moc aj na mna. ale ten V8 stolik to je mnam mnam.



prave mi pisal chalan, ze ten 740i v ciernej je predany... bude treba urobit dalsi
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Ak si trochu šikovný, môžeš si to vyrobiť sám. Tu je na predaj R6 Jaguar http://landroverforum.klape.cz/forum/vi ... lok+motoru
simonfenix
Príspevky: 276
Dátum registrácie: 12.08.2007 13:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa simonfenix »

to by neslo dakujem, technicka zrucnost a trpezlivost su vlastnosti ktore ma zdaleka obchadzaju...
chalan ponukol ze by sa spravil komplet novy stolik, tak to riesime. a este najkrajsia je podla mna V8.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

ee, V12 ;-)
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Alebo takôto:
Obrázok
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

tak to už by som si vedel aj predstaviť do mojej posluchovky. Asi začnem nad niečim takým uvažovať aj ja.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

chlapci co robite, pred rokom som sa bavil s jednym kamaratom ze ideme robit taketo... a tomu verte ze budem mat taku oooooobrovsku ultrazvukovu cisticku do ktorej hodim cely motor ! Zatial mam len jednu malu "prenajatu" a ked som chlapom v Jarovciach hovoril naco potrebujem tolko cistiacej kvapaliny tak kukali ci som nahodou nemal uraz na hlavicku.

Ale potom si ku mne mozete chodit lešťiť. Teda jako vstrekovace a turba a okuliare samozrejme :)

Ty wole to je hento pecka. Ja sa na to fakt asi dam len keby toho casu bolo viacej...
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Obrázok

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný