naburane auto na parkovisku

PZP, havarijné poistenie, problémy s poisťovňami

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Áno, zavolať trebárs aj tú nehodovku! Možno by ani pokutu nedostal keby sa chlapcom nechcelo riešiť pokakaný škrabanec. Ale aspoň mi bu pomohli zistiť majiteľa, príp. ho skontaktovať...
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

čičo, teraz je to bohužiaľ tak, že ak už raz policajti prídu, už aj niečo uložia. Stalo sa mi, že chlapík buchol do auta pred ním, toho odhodilo o meter a narazil do mňa. Śkody boli nič moc, moje auto má 100 rokov a tie ďalšie dve boli Fóbia a nejaký starý Opel. Nehodovku sme volali len preto, že vinník bol cudzinec, a s tým býva často problém.

Nehodovka prišla, chlapíkovi dali 60 eur pokuty, ale - zobrali mu vodičák!! Nebolo tam nijaké zranenie, ja som mal škodu 700 eur, tá Fóbia tak 1000, lebo bola zpredu aj zozadu, a ten Opel asi tak 200.....

Za takú hovadinu mu zobrali papiere. Podľa mňa to takto robia práve preto, aby ich ľudia podľa možností NEvolali... :342a:
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Pomáhať a chrániť v praxi...
autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

bbbr napísal:Vyriešiť podľa zákona.
zakon umoznuje sa dohodnut bez nehodovky...ked to riesili nasledne policajti tak to musel niekto "nabonzovat"...mozno aj omylom poskodeny,pripadne poistovna ...
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

Zákon umožňuje sa dohodnúť, ale oni sa nijako nedohodli, on tam nechal len papierik a odišiel preč. Toto nie je dohoda a dotyčný pravdepodobne nenapísal všetko...
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

jergusko, neprišiel dotyčný o VP náhodou z dôvodu insolventnosti?
futy
Príspevky: 896
Dátum registrácie: 19.03.2010 20:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa futy »

No veď toto, lebo minule náklaďák zroloval osobák, boli len škody a dostal "len" pokutu.
diag
Príspevky: 350
Dátum registrácie: 04.11.2008 20:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa diag »

bla bla... a nikto nespomenul, ze ak sa nutne / surne ponahlam, tak mozem sam nahlasit skodovu udalost na policiu (teda, ze som ju sposobil) aby sme sa vyhli obvineniu "utek z miesta cinu"
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

A o čom tu asi píšem, ty mudrlant.

Návrat na "Poistenie"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 58 neregistrovaných