naburane auto na parkovisku

PZP, havarijné poistenie, problémy s poisťovňami

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

zuzanaviktorinova
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 05.10.2012 14:01
Zdieľať na Facebook

naburane auto na parkovisku

Príspevok od používateľa zuzanaviktorinova »

Ahojte.. niekto mi takto pekne poznacil auto na parkovisku.. preplatii opravu poistovna?
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

Ak tam nie je vinník a máš havarijnú poistku áno, inak nie. Nemáš za čo.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ak niet vinníka tak z koho poistky by to asi tak mala poisťovňa (a ktorá?!) preplatiť? Takže jedine z tvojej havarijnej. Ak máš...
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

:40bd:
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

aspon fizlov trebalo zavolat.ak nieje vinnik treba si ho najst hocikoho v okoli.
Franc1644
Príspevky: 836
Dátum registrácie: 28.01.2010 17:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Franc1644 »

Bud najdes vinnika nehody,alebo sa zachovas jak kysucan a vinnika si urcis,alebo sa dohodnes s kamaratom za neviem aku odmenu,ze vinnikom je on,alebo mas havatrijnu,alebo si to zaplatis sam.
Podla mna ak niekomu skrabnem auto na parkovisku a zdrhnem,tak som magor.Jednak po ludskej stranke,pretoze som sa zachoval jak nejaky kysucan a jednak po odbornej.Ved nikdy neviem,ci na parkovisku nieje kdesi nejaka kamera,ci ma ktosi nevidel,nezbadal,ci ma nejako nenajdu.
Ak skrabnem,tak si pockam tam na majitela,pojde to cez poistku a hotovo.Mozno nejaka spolucuucast.Co uz,mam si davat vacsi pozor.Tiez treba davat bacha na zdrhnutie z miesta nehody s tym,ze neham za steracom svoju vizitku,telefonne cislo,kontaktne udaje.Pretoze majitel auta sa moze zachovat jako kysucan,odignorovat vizitku za stieracom a moze zavolat policajtov.Nic nepomoze vizitka za stieracom,je to zdrhnutie z miesta nehody a tam uz su potom kdejake opletacky.
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

Čo máš proti Kysučanom? :40bd:
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

preto treba v tym kysucanom nechavat vizitku z menom niekoho ineho aby bol trocha chaos lol.
Franc1644
Príspevky: 836
Dátum registrácie: 28.01.2010 17:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Franc1644 »

Seven a to by nebolo kysucke spravanie?
Co mam proti kysucanom?Vsetko! :2f93:
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

Franc1644 napísal:Pretoze majitel auta sa moze zachovat jako kysucan,odignorovat vizitku za stieracom a moze zavolat policajtov.Nic nepomoze vizitka za stieracom,je to zdrhnutie z miesta nehody a tam uz su potom kdejake opletacky.
Kto v SR necha vizitku za oknom - asi nebude normalny.
Franc1644
Príspevky: 836
Dátum registrácie: 28.01.2010 17:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Franc1644 »

No,poznam taky pripad,mama jednej mojej znamej sa ponahlala,tak tam len nehala svoje cislo,meno a ospravedlnenie.A ten ... zavolal policajtov.300€ plus pol roka vodicak.
matiisek
Príspevky: 966
Dátum registrácie: 23.03.2011 18:44
Bydlisko: Oldenburg/Levice
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matiisek »

Kamarat byva na jednom sidlisku a tam sa tak naObrázok parkuje... Obdlznik dlhy 200m, po kazdej strane je sikme parkovanie + v strede zaparkovany rad aut. Na konci nechavali miesto, keby nahodou bolo vsetko obsadene aby si sa mohol otocit. Teraz na to kazdy serie a ked dojdes az nakoniec a nie je tam ziadne volne miesto tak mozes pekne cuvat 200m a z kazdej strany mas par cm miesta aby si nikoho neoskrel. A v zime je to jedna radost. Nedavno som isiel za nim a nechcelo sa mi saskovat tak som zastavil v zakrute pri obrubniku. O chvilu dosiel daky Range Rover kolmo na mna a blikal dialkovymi. Tak som kusok cuvol a on vyliezol na chodnik a nechal to tak. O chvilu tam budu aj na stromoch parkovat. Ale to som chcel, ze pri takom systeme parkovania tam ma kazdy dobuchane a oskrete auto takze listok nelistok nikoho to tam uz netrapi.

Kamarat si tam kupil nove auto a na druhy den ryha vo dverach. Minulu zimu tam sestra videla ako jeden chlapik s Thaliou nacuval do Felicie a zdrhol. Tak poznacila na papier svoje tel. cislo, ze je svedok incidentu nech mu zavola. Doteraz sa neozval.
dotynka
Príspevky: 1222
Dátum registrácie: 04.11.2008 20:33
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dotynka »

Proste vizitka za oknom nič nerieši! Treba čakať, alebo vyhľadať majiteľa a riešiť to s ním osobne a je po problémoch s políciou.
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

Golfík, keď nechce byť chrapúň, nech to rieši, tak ako má a nebude mať problémy tohto druhu.
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

Vyriešiť podľa zákona.

Návrat na "Poistenie"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 54 neregistrovaných