Mýto pre osobné vozidlá

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

matiisek
Príspevky: 966
Dátum registrácie: 23.03.2011 18:44
Bydlisko: Oldenburg/Levice
Zdieľať na Facebook

Mýto pre osobné vozidlá

Príspevok od používateľa matiisek »

diag
Príspevky: 350
Dátum registrácie: 04.11.2008 20:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa diag »

prva vec v takomto aute bude bud odstranenie toho "cipu" alebo zablokovanie jeho komunikacie rusickou, postaci aj s kratkym dosahom do 20cm s vhodnym tienenim.
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

Ja som počul ministra Počiatka, ako pred novinármi toto poprel a povedal, že Smer nad ničím takým neuvažuje.
diag
Príspevky: 350
Dátum registrácie: 04.11.2008 20:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa diag »

nadpis clanku je trosku novinarsky prekruteny, uvazuje sa o ocipovani vsetkych automobilov s oddovodnenim na automaticke zavolanie zachranky v pripade nehody, co samozrejme bude "pre lepsiu bezpecnost vodicov" pretoze SMER -akom hrozne zalezi na kvalitnom zivote slovakov. urcite za tym nie je ziadna permamentna kontrola nad vyuzivanim automobilu, alebo dialkove odhalovanie priestupkov na rychlosti, online vyberanie pokut, a podobne. len to treba prinasat po kuskoch, aby si ludia postupne zvykali ... slovak lahsie znesie ked ho kazdy den okradnu o 1 euro, ako keby mu naraz zobrali 365.
adrian175
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 01.11.2011 23:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa adrian175 »

oni za to nemozu...ale my..ze sme jak ovce :angr:
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Tak táto veta vo prebúdza hnev........Na financovaní projektu sa majú podieľať eurofondy vo výške približne 120 miliónov eur a zvyšných 30 miliónov eur má ísť zo štátneho rozpočtu.
Kruci tak peňazí niet na nesmierne dôležité veci,ale na každú .okotinu sa nájdu,to je jedno ako sa kto na týchto hovadinách podiela.To je zase niečo,kde sa nakradne tucet blízkych a spriatelených (samozrejme bezúplatne)ale ľudom žiadfny benefit z toho nehrozí
Tak tu sa miliarda korún nájde v prázdnej štátnej kase
janciJOHNY
Príspevky: 140
Dátum registrácie: 31.03.2010 21:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa janciJOHNY »

"30 miliónov eur má ísť zo štátneho rozpočtu"

keď si to človek preráta na slovenské korunky, je tam tých núl už celkom dosť.....

Prepáčte, milí učitelia, peňazí proste niet a ani nebudú.....
Ale toto fórum s tým nesúvisí, takže pardón......
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

Zvysene registracne poplatky, cirkulacna dan, zmena parkovacej politiky v BA (netyka sa vsetkych, ale mna bohuzial ano), benzin drahy ako dive prasa, teraz toto... co este? Dokedy? Najvyssi cas oprasit pojem "defenestracia"
chocho
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 17.10.2009 18:30
Bydlisko: MT
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa chocho »

Akosi mi tak trochu začínajú byť blízke ideály anarchizmu a občianskej neposlušnosti. Neviete prečo?:-)
futy
Príspevky: 896
Dátum registrácie: 19.03.2010 20:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa futy »

Ja verím tomu že táto silne sociálne cítiaca vláda to mýto zavedie, veď dilnice používajú len tí, čo na to majú a im ide o tých čo na to nemajú, tak oni sa voziť nebudú :d :D
zizinka
Príspevky: 49
Dátum registrácie: 05.11.2009 17:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zizinka »

a dalsi "nástenkový tender" :3c90:
futy
Príspevky: 896
Dátum registrácie: 19.03.2010 20:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa futy »

idem založiť v psej búdke firmu lol ..len aby ma vybrali lol
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

že bude mýto aj pre osobáky bolo jasné od prvého dňa ako sa rozhodlo o mýte pre náklaďáky. Už roky je jasné, že elektronika je dnes tak lacná a tak výkonná, že je najmenší problém dať do RJ každého auta čip, pomocou ktorého sa cez GPS lokalizáciu "odhalia" všetky možné a nemožné priestupky: kedy kto kde zaparkoval a nemal, kedy kto kde zastavil a nemal, kedy kto kde išiel 45km/h tam, kde bola 20 metrov predpísaná 30km/h a tak ďalej, a tak ďalej. Je to vec len jedného jediného dôkladného naprogramovania nejakou súkromnou firmou za pár sto miliónov eur. Už asi tak 10 rokov sa čudujem, že to tých skurvených zmrdov ešte nenapadlo...
Samozrejme, teraz asi čičmanec napíše, že máme jazdiť podľa predpisov a nemáme sa čoho obávať.

Lenže v krajine, kde politici bez problémov kradnú v stovkách miliónov, kde politici jazdia ožratí a odmietnu fúkať, kde sudcovia "omylom" púšťajú na slobodu vrahov, sa jednoducho NEMIENIM zodpovedať za každé minimálne porušenie idiotských predpisov. Ak idem o druhej v noci na totálne prázdnej 3 prúdovej diaľnici 160 namiesto povolených 130, naozaj mi to nepripadá ako ohrozenie našej vlasti, nech mi politici a čičmanec odpustia... Mimochodom, jeden z argumentov na tretí pruh bolo aj to, že na tom úseku bude povolená rýchlosť 160km/h, to len tak mimochodom. Ale u nás robia predpisy prevdepodobne re.tardi.
Lebo tridsiatku použije na obmedznie rýchlosti len čistý idiot, rovnako ako 50-ku v meste na rovnej širokánskej a ľudoprázdnej štvorprúdovke.
futy
Príspevky: 896
Dátum registrácie: 19.03.2010 20:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa futy »

Ja som nepovažoval minule na prázdnej dilnici na časti rovného úseku ani 220 že by som sa ohrozoval, aspon sa lopatky turba prevetrali a peňaženka ostala plná :d :D
...keď to zvládnu policajné a vládne vozidlá, lebo len ONI sú niekto s tými "ultra cvičenými policantami".
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

Mimochodom, Počiatek povedal, že mýto pre osobáky nezavedú - a teraz poprosím veľký pozor - V TOMTO VOLEBNOM OBDOBÍ!!!

Verte mi, detičky, že už naše deti budú platiť za absolútne všetky cesty a cestičky. Možno to stihneme ešte aj my...
A vždy sa nájde kretén, ktorý to bude považovať za "spravodlivé"... :3020:
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 65 neregistrovaných