MPG caps! - Turbo a dalsi...radte prosim.

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

bayo neda sa nic ine len :40bd: na tvojej snahe o nejake seriozne dokazovanie. Ale to sme si uz pri pilulkaroch zvykli...
bayo
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 02.05.2007 20:18
Zdieľať na Facebook

Ilustračné fotky

Príspevok od používateľa bayo »

Pri referenciách na stránke www.academyffi.com sú použité v niektorých prípadoch ilustračné fotografie - teda nemusí sedieť ročník s obrázkom . . ., sú tam referencie tak, ako ich majitelia napísali . . . a niekedy sú tam fotky originálne niekedy aj s majiteľom auta dokonca aj videoreferencia na BMW 3 liter . . .
Čo sa týka poslednej otázky mp3turba B je správne . . . zabudol si že si čítal informáciu o tom že na túto technológiu MPG má FFi výhradné marketingové a distribučné práva - teda automobilky to nemajú a nebudú mať ! ! ! aj keď to FUNGUJE ! ! ! a stále mi ešte nikto nevysvetlil ten placebo efekt v laboratóriach rôznych (ktoré mp3turbo urobí za 15´) ako je možné a čo to spôsobuje v tých motoroch to zníženie emisií - vie mi to niekto vysvetliť ? ? ? :d :D
jonathan104
Príspevky: 2733
Dátum registrácie: 22.02.2011 20:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jonathan104 »

chlapi--------------------zázrak--------------------

Od úplného začiatku som začal používať aj MPG-EXTReme aj MPG-caps mám najazdených 380 000 km na moje prekvapenie som zistil spotrebu ktorú som očakával ale že bude až taký pokles tak to som nečakal. Spotreba klesla z 16,2 na 10,4 Litrov na 100 km, musím ale povedať že som sa rozhodol vymeniť všetky filtre ďalej tesnenie pod karburátorom , vymenil som olej a ešte chcem vymeniť lambdu sondu.

Táto úspora sa mi prejavila takmer okamžite už po druhej vyjazdenej nádrži.
zdroj
http://academyffi.com/index.php/onas/vy ... nzin-rv-96

-musí ešte vymeniť tesnenie pod karburátorom -Passat r.v. 1996 - a spotreba zas pôjde dole o 5L.

Ten Wartburg môjho otca by mal najazdené už 1,5mil km. Len tých tableták nebolo a ani Šťefan nevolau, že sa Nemci popití.

A aj tak si mylím, že K. May písal lepšie indiánky.
Naposledy upravil/-a jonathan104 v 16.01.2012 15:55, upravené celkom 1 krát.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> Čo sa týka poslednej otázky mp3turba B je správne . . .
>> zabudol si že si čítal informáciu o tom že na túto technológiu MPG má FFi výhradné marketingové a distribučné práva


marketingove a distribucne su absolutne fajn, ale potom je vyrobca niekde inde. Aj majitel patentu. Taka firma ako audi, bmw, toyota, Folcgagen, mazda a podobne by takuto malicku firmicku s patentovanou tabletkou zhltla ako malinu a hotovo. Proste by si ju kupili aj keby to stalo sto milionov dolarov.



>> teda automobilky to nemajú a nebudú mať ! ! ! aj keď to FUNGUJE ! ! !

takto to vysvetlujes tym sprostacikom z dediny aby si to kupili? A im to staci? Cudujem sa trosicku.



>> a stále mi ešte nikto nevysvetlil ten placebo efekt v laboratóriach rôznych

priamo v tejto teme som vysvetlil ze laboratorium na Ukrajine ktorym sa ohana ta tvoja uzasna firma vobec neexistuje a nikdy neexistovalo. Nevie o nom google. Ani o tej adrese ktoru spominas.

Co nam chces povedat k tomuto argumentu ? Zase budes omielat dokola ze nejakemu chlapcekovi s Passatom s rimavskosobotskou znackou to funguje a ze mu spotreba klesla o dva litre lebo je to napisane na internete a na obrazku ?
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
jonathan104
Príspevky: 2733
Dátum registrácie: 22.02.2011 20:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jonathan104 »

mp3turbo - hlboko sa mýlíš, nie o 2 litre ale o 5,8!!!!
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

velmi zaujimave na tom celom je, ze auta, ktore dosiahli akoze najvacsiu usporu, mali pred podanim zazracnej pilulky na moj vkus nekrestansky vysoku spotrebu.. ako pise jonathan, 16,2 a este jeden s tiez podobnym cislom, uz sa mi ani nechce radsej znovu pozerat na tu stranku, pred chvilou som obedoval :)

nekrestansky vysoku, ktora sa akoze po podani zazracnej pilulky upravila na "krestansku", aj ked mnohokrat stale vysoku... neverim, ze existuje jediny majitel uberwagenu passat, navyse TDI, ktory by strpel na svojom stroji tych 10,2L/100km, nieto este 16 :d :D
bayo
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 02.05.2007 20:18
Zdieľať na Facebook

VW Passat-y

Príspevok od používateľa bayo »

pred použitím MPG: 5,7 l Po použití MPG: 5,4 l :zga27:
Spotreba šla z 6,6l/100 km na 4,8 l/100 km = 27,27 %

majiteľ: Stanislav N. kňaz zo Sabinova
:d :D
r.v. 1997 najazdené 340.000 km už pri druhej nádrži s tabletkou MPG Caps naviac na tú istú nádž cca 200 km = 20 %


Alexander Papanecz Rimavská Sobota 0911 264 775 alexander@msauto.sro.sk
:4012:
benzínový: Spotreba/ Dojazd - pred použitím MPG: 9,1 l / 640 km ...

Po použití MPG: 7,14 l / 840 km

Úspora: 20,5 % , 1,96 l Dojazd väčší o: 200 km

Moje auto stíchlo, má lepší výkon, je to BOMBA!
:d :D
pred použitím MPG: 8 l Po použití MPG: 6,5 lDojazd väčší o: 50 km = 18,75 % úspora
:d :D
Normální dojezd palivové nádrže cca 62 litrů byl 890 – 920 km. Po 9 tabletě jsem měl dojezd při stejném způsobu jízdy 1220 km = cca 320 km navíc = 34 % ! ! ! Možná je to sugesce, ale mám takový pocit, že i motor klepe jinak - lepší chod motoru je evidentně znát.
Všem doporučuji MPG Caps od společnosti Fuel Freedom International.
:d :D
Spotreba/ Dojazd - pred použitím MPG: 7,1 l / 100 km ... Po použití MPG: 6,1 l/ 100 km

Úspora: 16% , 1 l
:3035:
z 7,8 l /100 km na 6,9 l / 100 km = 12 %. Pracujem v Belgicku robím dlhé trate, auto vždy plne naložené a chodím okolo 160 – 170 km/hod.

majiteľ: Filip Jančuš
:d :D
po použití Extra do oleja a tabliet auto stíchlo, prestalo dymiť a dojazd na plnú nádrž sa zvačšil cca o 220km. Auto jazdí po meste,často sa nestihne ani poriadne zohriať. Som maximálne spokojný s MPG technológiou.

Majiteľ: Jozef Talar Bardejov 0918 418 701
:d :D
a 7,9 l/100 km zišla na 7,1 l/100 km = 10 % veľa jazdím po meste.

majiteľ: Rasťo Babej :d :D
VOLKSWAGEN TOURAN 2.0TDI 100 KW 7,5l/100km po druhej tablete spotreba klesla na 5,8l/100km vzhľado na to, že to bolo v zime je to super pokles. Používam tablety naďalej a odporúčam všetkým 22 %

majiteľ: Milan L Prešov t.č. 0905 859 942 :d :D :d :D :d :D :40bd:
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

pre vsetkych, ktori vedia anglicky a maju silu sa este zaoberat tymito nezmyslami :)

http://www.uloz.to/12591474/mpg-doc

stiahol som clanok, kde sa jeden odbornik venujuci sa problematike motorov a spalovania snazi vysvetlit a rozobrat jednotlive tie dristy, ktorymi operuju ludia z FFI

kedze zrejme sa obsah tej stranky niekomu nepacil a strcili tam trojana, ktoreho mam teraz v pocitaci, kurrrwa, tak som ten clanok stiahol a uploadol na uloz.to...
original zdroj je tu: http://www.fuelsaving.info/ffi.htm

zaroven som si pre lepsiu orientaciu v texte dovolil farebne zvyraznit najzaujimavejsie a najpodstatnejsie casti...

je to dost dlhe, ale stoji to za precitanie
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

akoze divim sa, ze Vas to este bavi..mimochodom, neprekvapilo by ma, keby vsetci ti ludia uvedeni aj s kontaktami, boli zaroven aj predajcami, kedze ich to tak mohutne presvedcilo o fungovani... :d :D

ja by som nechal bajaju, nech si tu do temy pise sam so sebou, a vybavene... :2f93:
jonathan104
Príspevky: 2733
Dátum registrácie: 22.02.2011 20:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jonathan104 »

svetovými odborníkmi je prísne zakázané používaž tabletu MPG do zemných strojov, nakoľko tak stíchne zvuk motora, že osadníci si nevšimnú demoláciu ich osady!!!!

Tabletník Osprostený
Naposledy upravil/-a jonathan104 v 16.01.2012 16:52, upravené celkom 1 krát.
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

som na fore este kratko, zatial mam ten entuziazmus, natahovat sa s takymito... dopln slovo podla toho, ako si zvyknuty :)

moznoze aj preto, ze sam sem chodievam najma citat a ucit sa a chcem zabranit tomu, aby zajtra prisiel niekto a zacal spekulovat, ci naahodou na jeho tédéí to nespravi este krajsiu spotrebu...

ale uz si dam pokoj, uz som si povedal svoje :d :D
autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

aj sa chcem zapojit do debaty....co dostanem,10 kg prac.prasku ci 5 kg vegety? Mam tu aj manzelku tak x2 poprosim
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Je to podobné, ako keď Mp3Turbo urobil ten experiment, kde pracovníkom firmy nahovoril, že všetky autá mali natankované rakúske (či aké, opravte ma) palivo a VŠETKÝM DO JEDNÉHO klesla priemerna spotreba, pritom to bolo palivo natankované v SR :-)
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

dobre hovoris... aj som tu temu linkoval niekde o par prispevkov vyssie, chcel som, aby sa k tomu nas cirkusant vyjadril, ale dozvedel som sa len, ze on sa k placebo efektu nevyjadruje, lebo na nejakej pokutnej stranke su predsa vysledky testov :d :D
trabant25
Príspevky: 133
Dátum registrácie: 17.10.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trabant25 »

Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: bosston a 98 neregistrovaných