Mozu byt na jednej naprave pneu s contiseal a bez?

Vaše skúsenosti, rady ktorým sa vyhnúť, odporúčania ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

rockerao
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 03.07.2013 19:41
Zdieľať na Facebook

Mozu byt na jednej naprave pneu s contiseal a bez?

Príspevok od používateľa rockerao »

Caute, mam moznost kupit pneu, rovnaky vyrobca, parametre, dezen... akurat jedna je s contiseal (ta samozalepovacia mazlava vec) a druha je bez toho. Nemoze mi to sposobit problemy, ked to dam na jednu napravu?
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

mam na jednej naprave bezdusovu pneu a druha je ta ista ale s dusou, lebo mala defekt a tak pomaly fucala ze sa neda najst unik :41c2: , ale proste som povedal gumarovi nech tam frcne dusu vybavena vec, co myslis ze sa mozes stat ? odpoved: trt makovy, stejne jak tebe
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
wilz
Príspevky: 3687
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

Môžem len potvrdiť, čo je napísané predo mnou, ale zase je fakt, že ak by tomu nič nebránilo, dal by som tú trocha rozdielnu pneumatiku na zadnú nápravu.
Aj mne sa také stalo, na diaľnici mi postupne jedna pneumatika popri ventilku vyfučala, kým som si to uvedomil, už bola bočnica poškodená.
Tiež mám obuté contiseal, zohnal som len obyčajnú, dokonca s trocha vyšším hmotnostným indexom, čiže asi trocha tuhšiu, aj som ju obul. Pri jazde žiaden rozdiel necítim.
Napísať odpoveď

Návrat na "Pneumatiky - disky"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných