moznost prispievat pod inzeratom

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

chcete mat pod vasim inzeratom moznost maleho pokecu s potecionalnymi kupcami?

Hlasovanie ukončené 18.06.2009 15:54

ano
9
56%
nie
7
44%
 
Celkom hlasov: 16

perimaster
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 29.07.2008 15:55
Zdieľať na Facebook

moznost prispievat pod inzeratom

Príspevok od používateľa perimaster »

napadlo ma ci by nebolo dobre spravit moznost prisipevat pod inzeratom, tak by sa ludia mohli priamo pytat predajcu na dane auto a zistit niejake blizsie informacie. Tym padom by sa vyriesil aj problem s cenotvorbou pretoze predavajuci by jednoducho do svojho kvazi pokecu pod inzeratom napisal ze pod taku cenu nepojdem atd. .........
RbK77
Príspevky: 292
Dátum registrácie: 03.10.2008 18:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa RbK77 »

Mne sa to paci. ALe urcite by to muselo byt dobrovolne ako ta cenotvorba.
drobcurik
Príspevky: 138
Dátum registrácie: 30.10.2008 21:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa drobcurik »

tak ako napad to neni zly..ale tak ked uz mas o to auto zaujem tak ti nebude robit problem zavolat majitelovi a tak sa vlastne dozvies co potrebujes ci??a daco podobne sa tu uz riesilo ze prispivanie o inzeratoch ..ale to padlo lebo ze by sa mohli navzajom ohovarat ze to auto ma take chyby a hento take aby predali to svoje .
perimaster
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 29.07.2008 15:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa perimaster »

lenze ked ja ako kupec mam k dispozicii 5000€ a a pozeram si kopec aut tak sa o nich chcem dozviet co najviac uz hned pri tom prvom styku a to pri otvoreni daneho inzeratu, lebo tych inzeratov je tu naozaj dost. Ved predsa jeden zaujemca sa opyta jedno druhy zas druhe co ho zaujima, je kopec inzeratov co ma zaujali ale su niekedy pre mna neuplne teda niesu tam take informacie o ktore mam zaujem a keby som mal tym vsetkym ludom volat tak dakujem pekne, ja si myslim ze by to spestrilo inzeraty a hlavne kupec sa moze hned dozvediet viac informacii ako 100% stav,garazovane a nikdy burane
petyy
Príspevky: 3134
Dátum registrácie: 16.12.2009 15:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petyy »

prečo nie, ja som ZA!
perimaster
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 29.07.2008 15:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa perimaster »

nie ja take poziadavky nemam pretoze nezijem v sne ale zato ty sa mi javis ako ten typ cloveka co dovezie na sk 2 vraky z rakuskeho srotoviska a doma z nich spravi jeden a este do inzeratu napise prvy majitel a garazovane.
Ked chces kecat OT tak chod napokec!!!!!
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

to by sa tu zasa cele zneuzilo, ani cenotvorba sa inzerentom nepaci, tak potom naco este podporovat viac podobne nastroje ;-(
RbK77
Príspevky: 292
Dátum registrácie: 03.10.2008 18:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa RbK77 »

co sa im na tom nepaci ked je to volitelne?Nechapem zmyslanie niektorych ludi. Co je na tom ze ja si za auto vypytam 20 000 eur a niekto mi da 18 000. Poviem nie a hotovo. Aj tak kazdy si na tom nieco nadhodi ved kazdy chce z predaja mat co najviac. A urcite ja kazdy schopny aspon nieco dat z ceny dole. A tieto prispevky su ttiez v pohode vec.
perimaster
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 29.07.2008 15:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa perimaster »

admin napísal:to by sa tu zasa cele zneuzilo, ani cenotvorba sa inzerentom nepaci, tak potom naco este podporovat viac podobne nastroje ;-(
no tak neviem ako by sa to zneuzivalo, stacilo by to niejak rozumne osetrit ale ako to neviem :-\
myslim si ze by to bola skvela funkcia
Napísať odpoveď

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných