Môže 1DO otvoriť 2 autá?

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Mario6
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 26.10.2010 13:57
Zdieľať na Facebook

Môže 1DO otvoriť 2 autá?

Príspevok od používateľa Mario6 »

Zdravím, potrebujem pomôcť s centrálom na Fabii Sedan 1,4 Mpi 2002.
Mám ju 2 mesiace a v posledných 2-3 týždňoch ju ráno na parkovisku (cca 70 áut) nájdem odomknutú. Je možné, aby niekto so svojim dialkovým otvoril aj moje auto, alebo bude problém v mojom centrále? Centrál je originál, dialkové dorobené pred 2 rokmi. Predchádzajúcemu majiteľovi to v inom meste nerobilo, ani mne zatiaľ na inom parkovisku. Keby som našiel to druhé auto, dá sa s tým niečo robiť?
Inak centrál na kľúč aj na dialkové funguje normálne.

Vďaka za odpoveď.
pmasik
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 24.01.2006 11:08
Bydlisko: Zvolen
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pmasik »

Tu by Ti pomohol uživatel s menom rotwailer,
PROCHY603
Príspevky: 3801
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

Ano je to MOZNE!!! :41c2: :41c2:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Málo pravdepodobné... Skús po zamknutí chvíľu počkať pri aute či sa odomkne alebo zaparkuj niekde inde a ráno uvidíš...
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

mne toto iste robilo na accorde tiez original central auto som zamkol pridem otvorene tak isto som myslel ze mi to niekto otvara druhym centralom az raz stojim pri aute a pocujem ako sa auto samo odomklo potom aj samo zamklo tak som zhodil calunenia na vsetkych dverach prestriekal protikoroznym olejom vsetky elektr, spoje ktore boli a aj cidla ktore snimaju polohu centralneho teda ci je otvorene alebo nie a odvtedy je pokoj
mato992
Príspevky: 75
Dátum registrácie: 13.01.2007 13:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mato992 »

Ano je to možne že sa odomkne druhym centrálom robil som v autobazary a v raz za pol rok sa jedno dve auta našli moja skusenost je octavia.... Ale skusil by som znova nakodovat ovladace...
kkristian
Príspevky: 195
Dátum registrácie: 02.11.2009 16:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kkristian »

mne osobne sa dost davno stalo, ze som parkoval s firemnou feldou v podzemke polusu a ked som zatvoril auto, tak som zaroven otvoril auto parkujuce oproti mne. Normalne som tomu neveril, tak som zacal stlacat a obe auta sa otvarali a zatvarali. Bolo to dorobene dialkove neviem akej znacky...Takze urcite sa to stat moze.
stripe
Príspevky: 128
Dátum registrácie: 13.10.2010 07:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stripe »

Určite je to možné-príčinou môže byť rovnaká alebo podobná frekvencia vysielača DO.
Na vw passat b4 som niekoľko krát vyskúšal, že keď som držal stlačený diaľkový ovládač, kámoši nemohli zamknúť svoje autá-jednoduco na ich DO nereagovali. Keď som pustil tlačítko, všetko Ok.
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 90 neregistrovaných