Motor 1.6 TDI 77 kw , CAYC - nudzový režim

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Motor 1.6 TDI 77 kw , CAYC - nudzový režim

Príspevok od používateľa mhlavaty »

tel je v ss
marosko1987
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 30.05.2014 09:07
Zdieľať na Facebook

Re: Motor 1.6 TDI 77 kw , CAYC - nudzový režim

Príspevok od používateľa marosko1987 »

Ahoj všetkým. Tak pridám aj ja moju skúsenosť pasat b7 77kw 1.6 tdi r.v.2011od kúpi mi auto šlo asi mesiac no potom začalo ho dávať do nudzaku ale len pri zaťaží nad 2000 o.min.auto do servisu prečistenie ze vraj dpf odstránená netesnost mazania turba od tej trubky mazania(kvapky oleja).všetko v pohode no po mesiaci auto znova nudzak.opet auto do servisu. Len podotýkam že diagnostika vypisuje chybu nedosazeny tlak. Servis ze asi turbo, tak výmena turba za repas.inak káble podtlak hadice všetko skontrolovanie. Tak sa dal repas turba. Auto jazdilo asi mesiac cca 500km až kým ma znova nerutilo do nudzaku.Uz mi to nedalo a po demontáži plastového dekla motora pozerám a zas netesnost od trubky mazania turba.(kvapky oleja) tak som odpojil pdf od turba a turbo ťažko pretočiť ba dokonca cítiť na jednom mieste zadrhava.Tak podľa mňa tam vôbec nedali nové tesnenie, nebol tam dostatočný tlak do toho turban a to turbo zadieralo. Aj v prvom aj v druhom prípade tam bola ta netesnost oleja.Auto od včera v servise turbo ma ísť na reklamáciu keďže je v záruke. No už vydim ze zas nikto neprevezme zodpovednosť samé výhovorky a ty plať a plať. Dúfam ze som niekomu pomohol kto ma podobný problém. Ešte chcem zdôrazniť ze všetky snímače ako n75 a podobne nové.

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 85 neregistrovaných