Motokárová dráha na parkovisku pred OC

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
karol12345
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 17.03.2017 20:50
Zdieľať na Facebook

Motokárová dráha na parkovisku pred OC

Príspevok od používateľa karol12345 »

:rouler: ahojte, rád by som si prečítal vaše názory na motokárovú dráhu na parkovisku pred obchodným centrom. Zvažujeme zriadiť. Chodili by ludia? Alebo máte osobnú skúsenosť s prevádzkovaním, alebo poznáte niekoho? Každá rada dobrá :2f93:
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Pred obchodným centrom je vždy parkovisko plné na 96%

Ak pred Vašim obchodným centrom na parkovisku je tolko miesta,že sa tam dá umiestniť motokárova draha,tak aká je tam navštevnosť ???

Čím som aj zodpovedal Tvoju otázku využívania motokarovej dráhy....
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

V TN pri Laugu boli štvorkolky a už tam nie je nič, pár krát tam na tom niekto vrzúkal.
A to cez víkendy niekedy človek hladá dlho miesto aby zaparkoval
karol12345
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 17.03.2017 20:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa karol12345 »

Dik za nazor. Na parkovisku je miesta dost a navstevnost OC je slusna. K tomu OC je vo vnutornej casti mesta cize nejde len o zakaznikov OC na nejakej periferii.
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Tak aby tam niekomu nevadila napríklad hlučnosť
eerl
Príspevky: 216
Dátum registrácie: 25.04.2008 09:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa eerl »

toto by mozno zcasti riesili elektricke motokary.
sporostredkovane viem, ze kus stoji okolo 15000e, musis postavit halu, ak to chces otvorene, co v pripade zleho pocasia?

ak nieco robit, tak poriadne.
podla mna by to islo.
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Mám obavu že pri jednej motokáre za 15000€ by sa investícia vracala hooodne dlho

V živote som na tom nebol, ale obávam sa že takto by to určite nešlo
Ved človek aby mal aspon 3 motokáry + potrebuje mať nejaké ochranné oblečenie k požičiavaniu...

Ani nejdem počítať kolko by musel denne mať tržbu aby zarobil na seba, na spotrebné diely a aby sa mu to vrátilo čo do toho dal
PROCHY603
Príspevky: 3798
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

:d :D :2f93: :28b7:

A to si myslis ze to parkovisko ti da OC len tak sadarmo abi si tam mohol pustat motokari??? :d :D :40bd: :41c2:

A treba napisat aj mesto kde to chces robit. :41c2:
djdg
Príspevky: 118
Dátum registrácie: 28.12.2012 17:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa djdg »

hello, v Žiline pred OC Dubeň boli roky motokáry ľudia nato chodili ale keď sa otvorili motokáry v hale tak čo viem tak celkom dosť veľa ľudí dalo prednosť krytej hale keďže sa tam ľahšie udržiava teplotný konfort a je tam aj bar tak môžu tam aj posedieť
kazimir
Príspevky: 502
Dátum registrácie: 17.02.2016 17:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kazimir »

Tiez som v Ziline pred carrefourom (oc duben) videl motokary. Ze by to tam byvalo plne sa mi nezda, ale obcas tam nieco vrci. :2f93:
eerl
Príspevky: 216
Dátum registrácie: 25.04.2008 09:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa eerl »

ivko1 napísal:Mám obavu že pri jednej motokáre za 15000€ by sa investícia vracala hooodne dlho

V živote som na tom nebol, ale obávam sa že takto by to určite nešlo
Ved človek aby mal aspon 3 motokáry + potrebuje mať nejaké ochranné oblečenie k požičiavaniu...

Ani nejdem počítať kolko by musel denne mať tržbu aby zarobil na seba, na spotrebné diely a aby sa mu to vrátilo čo do toho dal

To je pravda, ale podnikanie je predsa dlhodoba cinnost, nie?
Znamy co hovoril o cenach tiez vravel, ze celkova investicia do haly aj vybavenia prevadzky na Vajnorskej je okolo 1 milon eur a pochybujem, ze tolko jozko ma :) Skor mu predschvalili uver na 10tisic a videl niekde cinske motokary za 2k + volne miesta na parkovisku a nepriestrelny biznis plan je na svete :)
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

a to kde ste ludia videli motokary za 15 litrov lol to su nejake pozlatene ? co pozeram bazos tak tam sa daju kupit aj za cca 500 - 2000 € a novsie aj za 4000€ lol
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
karol12345
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 17.03.2017 20:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa karol12345 »

Motokary mam predbezne zajednane. Jazdene Sodi 6.5 a 9.0 hp na plyn. Najprv sme chceli halu. Ale je pravda ze do prenajmu haly sa zatial nehrnieme. Slusna hala 3000-4000€ mesiac a to musi clovek zlozit niekolko mesiacov dopredu...dali sme si nacenit priestor pred tym OC tak uvidime. Pocasie nas strasi samozrejme. A suhlasim, ze ak nieco robit tak poriadne ale i tak sa musime drzat v rozmedzi nasich moznosti...
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

karol neblázni pokial nie je neskoro.
Možno žiješ v partii ktorú to baví - preto také nadšenie niečo vybudovať, ale na to sa treba pozerať vždy aj z opačnej strany - zo strany zákazníka, lebo ty nebudeš platiť sám sebe za jazdenie.

Ja vravím že to nepôjde, možno jeden dva mesiace bude aký taký záujem a potom to opadne.
Dnes si ludia radšej priplatia za komfort ako už bolo spomenuté vyššie = hala, časomiera, nejaké to slušné sedenie s bufetom a TV, trebárs tam môžeš mať kút kde bude herná konzola + nejaký lepší trenažér, toalety samozrejme...

Pred tým OC je to o ničom, žiadne WC (tú plastovú budú nerátam), bufet by sa nejak vybudovať dal, ale bolo by to obmedzené ponukou. Sedenie by asi nebol žiaden luxus a ešte sedieť niekde vo vetre kde ti každú chvílu vietor sfukuje ponukový list, servitky, či skoro dopytú plechovku nápoja zo stola...

Vieš, to si človek povie: "yebal to pes"
christiane
Príspevky: 1648
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Tak ako Ivko 1 napisal.Ja som mojmu chalanovi nekupil ani na autodrom listok za 5 €.Vysvetlil som mu ze za to mam 5 litrov nafty a mozeme behat z Offom po polnych cestach cca 30 km.No pacilo sa mu to viac ako na autickach dokola.Ja som usetril a chalan bol cely vyteseny.Pretoze na autodrome by to pri 1 jazde neostalo.A takto nerozmyslam len ja.
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 33 neregistrovaných