montáž LPG - MT, ZA, LM

Ako je to vlastne s plynom? Aký máte na to názor ? skúsenosti ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

erik188
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 13.01.2010 13:35
Zdieľať na Facebook

montáž LPG - MT, ZA, LM

Príspevok od používateľa erik188 »

Poradte mi prosim,som z Ruzomberka,kde by som mal najblizsiu firmu na montaz LPG.,napr.:Martin,Zilina,Lipt.Mikulas...Na internete to nemozem nikde najst,vopred dakujem.
marauder66
Príspevky: 195
Dátum registrácie: 19.11.2008 22:23
Bydlisko: Hurka
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marauder66 »

nabuduce nezakladaj novu temu ale kludne to napis tam kde si zacal riesit tu oktavku ci co..........

tu si najdes potrebne veci a studia ohladom LPG dielni na Slovensku......aj vela ineho.

http://www.zdruzenie-lpg.sk/index.php?o ... &Itemid=30 :zg282:
erik188
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 13.01.2010 13:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa erik188 »

nevedel som sorry . no v tom zozname je iba jeden v ziline a ani ten mi nechce otvorit skor keby mal niekto dake skusenosti kde si dal sam robit LPG do auta v okoli ružomberka
LMPETKO
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 29.07.2007 20:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LMPETKO »

ja som si daval robit panovi Babarikovi v ondrasovej pri LM.... kvalitna robota a dobra cena...
erik188
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 13.01.2010 13:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa erik188 »

LMPETKO možeš mi o tom prosím povedat viac ? v tom mikulasi to montuje doma alebo ma servys da sa to potom dat na papire? aka bi bola priblizn cena?
erik188
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 13.01.2010 13:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa erik188 »

mozete mi prosím este poradit aku znacku by som si mal dat do octavie 1.8 ? niekto vravy AG iny zase LOVATO potom BRC a podbne scim mate skusenosti ? a co bi bolo najlepsie?
vtech
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 25.01.2010 16:05
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vtech »

p. Babarik žiaľ nemá oprávnenie na montáž. Pozrite si zoznam oprávnených dielní na www.datagas.sk. Môžeš si to dať namontovať napr. u nás vo Velmatechu v Martine (vygoogli si nas).
MayoZVOLEN
Príspevky: 735
Dátum registrácie: 04.02.2011 13:04
Bydlisko: Zvolen
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MayoZVOLEN »

Alebo u nas. Do 1,8T odporucam BRC
kott2
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 31.08.2011 22:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kott2 »

VELMATECH to su totalny fuseri nic si tam nedavajte robit doj....i mi auto na LPG osobna skusenost
lapso1
Príspevky: 352
Dátum registrácie: 22.11.2009 10:08
Zdieľať na Facebook

Re: LPG montaz

Príspevok od používateľa lapso1 »

erik188 napísal:Poradte mi prosim,som z Ruzomberka,kde by som mal najblizsiu firmu na montaz LPG.
Chyba hned pri vybere, nehladaj najblizsiu, ale najlepsiu firmu na montaz. Usetris si kopu starosti.

Odporucam BRC a montaz vo Zvolene, mne prerabali a nastavovali system po nie najlepsej montazi v dielni, ktoru som mal blizsie.
tosimt
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 20.02.2009 11:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tosimt »

Ja som s firmou VELMATECH spokojny.Montovali mi LPG pred rokom do Astry G.Vsetko funguje,ako ma,pristup velmi dobry... :300f:
mazzi
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 07.04.2010 19:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mazzi »

Z vlastných skúseností by som už do Velmatechu nešiel. V prvom rade je to, že mi montáž neurobili tak, ako som chcel (umiestnenie tankovacieho ventilu a indikátora stavu paliva), lebo sa to nedá. Podľa mňa iba lenivosť montážneho technika, lebo poznám ľudí s rovnakým autom a v inej montážnej dielni sa to dalo. Ďalej, že mi tiež nepovedali kompletnú cenu, kedy sa po montáži vyhŕkla ešte kontrola v nejakej skúšobni. Mohli to aspoň spomenúť. Povedali mi to až keď som sa na to opýtal po skúsenostiach môjho kolegu (tiež s Velmatechom).
V neposlednom rade sa mi po montáži začala strácať chladiaca kvapalina. Trvalo mi mesiac kým som prišiel na to, že ich chybou.
Musím ale dodať, že s chodom LPG som celkove zatiaľ problém nemal, iba sa mi zdá privysoká spotreba benzínu.
Ďalšie servisné kontroly a doladzovania systému už určite prenechám inej dielni. Počul som, že v Poprade je veľmi profesionálny a ochotný technik.
vtech
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 25.01.2010 16:05
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vtech »

Mrzí nás tento názor a musíme reagovať na kritiku Mazziho. V prvom rade sme radi, že Vám systém spoľahlivo funguje, čo je iste to najdôležitejšie. K ostatným pripomienkam:
Mazzi napísal:V prvom rade je to, že mi montáž neurobili tak, ako som chcel (umiestnenie tankovacieho ventilu a indikátora stavu paliva), lebo sa to nedá.
Nie vždy je možné to umiestniť tak ako zákazník chce. Niekedy je priestor pri hrdle benzíne tak malý, že to tam síce ide namontovať, ale po čase sa to tam môže vykývať a časom prerušiť trubka a oveľa väčší problém je na svete.
Mazzi napísal:po montáži sa začala strácať chladiaca kvapalina
Verte že plastové t-čka, ktoré sú dodávané od výrobcu občas slzia. Ihneď ako ste nám dal problém vedieť sme ich vymenili vrámci záruky.
Mazzi napísal:kontrola v nejakej skúšobni.
Nešlo o kontrolu v skúšobni, ale zákon od majiteľa vozidla v tom čase požadoval tzv. "návrh ZTO" pre obvodný úrad dopravy od skúšobne ako podklad na schválenie. Aby sme to zákazníkom zjednodušili, a nemuseli to robiť neskôr sami vykonávali sme to za nich my. Sme presvedčení, že Vám to bolo na začiatku povedané. Tiež sme to uviedli v ponuke, ktorá sa odvoláva na podrobný popis na našej internetovej stránke.
Nechceme Vás však stratiť ako zákazníka, preto navrhujeme 100 % zľavu na práce pri najbližšej kontrole plynového zariadenia. Pozrieme sa pri tom i na spotrebu benzínu.
kriza
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 21.08.2009 14:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kriza »

Velmatech spokojnosť
Naposledy upravil/-a kriza v 31.12.2012 00:56, upravené celkom 1 krát.
mazzi
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 07.04.2010 19:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mazzi »

Skús Poprad. Máš to asi ďalej, ale oplatí sa...

Návrat na "LPG, CNG - Hybrid"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných