Molitán vo ventilátore

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
makohej
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 07.03.2020 01:36
Zdieľať na Facebook

Molitán vo ventilátore

Príspevok od používateľa makohej »

Zdravím, po polroku po výmene ventilátora v Octavii 1 99´mi z ventilátoru začali vylietavať akoby kúsky čierneho jemného molitánu... mám ich plno v mriežkach výduchov ventilácie v interiéri iba pri stredných výduchoch. Keď zapnem ventilátor na plno vypľuje mi to plno prachu z toho "molitánu" a všetko zašpiní. Neviete mi poradiť, kde hľadať chybu, alebo bude potrebné rozobratie celého systému ventilácie ? :41c2:
zsvatos
Príspevky: 212
Dátum registrácie: 12.11.2019 19:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zsvatos »

ak sa nemylim, cierny molitan je pouzity na utesnenie spojov medzi jednotlivymi vyduchmi na kureni. Mam rovnake zazitky na uplne inom aute s rokom vyroby 2000. Ten molitan ma istu zivotnost, a potom sa zacne postupne rozpadavat a jeho ciastocky vyfukuje ventilator von z kurenia.

Cize nehladaj spojitost s novym ventilatorom.
makohej
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 07.03.2020 01:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makohej »

@zsvatos Ďakujem krásne a ako si to riešil ak sa smiem spýtať?
zsvatos
Príspevky: 212
Dátum registrácie: 12.11.2019 19:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zsvatos »

Hm, nuz zatial nijako. Chcelo by to totiz rozobtat palubnu dosku, dostat sa ku kureniu a rozpadnute molitanove tesnenia pomenit za nove.
A to sa mi zatial nechcelo. Prinuti ma k tomu az stav, ked sa kurenie a klima prestanu chovat podla mojich predstav.
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 65 neregistrovaných