ML 430

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

axer
Príspevky: 90
Dátum registrácie: 28.03.2008 20:18
Zdieľať na Facebook

ML 430

Príspevok od používateľa axer »

ZDRAVIM,HLADAM SIKOVNEHO SKUSENEHO,SERIOZNEHO MECHANIKA ZO zapadneho slovenska,pripadne aj z iných koncin,KTORY SA DOKAZE ZODPOVEDNE POSTARAT O AUTO,jedna sa o w 163,chcem dat preventivne skontrolovat auto niekomu co tomu rozumie,notoricky prispievatelia ktory nemaju co povedat k veci a maju potrebu zapajat sa do vsetkeho co sa ich netyka nech sa venuju inej cinnosti,a nech sa sa nezapajaju,dakujem za pochopenie a prajem pekny vecer.
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Sir pán Hlavaty. Čo sa týka serióznych odpovedí a poradenstva je to skutočná škola automechanikov, a skúsenosti na nezaplatenie. To čo sa dnes učí v učilištiach nezodpovedá potrebe vzdelávania nových automechanikov. Majstri OV často vedia menej ako ich najsikovnejsi učení. Vidím ten deficit aj u nás vo firemnom servise. Ďalší Mercedesák je cviro123, rady tohto pána tiež vychádzajú z praxe. V rámci ss mi veľmi veľa poradil s mojím medveďom. Ten tiež vie potrápiť moje nervy, našťastie peňaženka príliš netrpí, iba pokiaľ sa príde na chybu za sto korún, mám nervy za tisícky.
Iných odborníkov nemám po ruke.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Re: ML 430

Príspevok od používateľa laco1871 »

axer napísal:ZDRAVIM,HLADAM SIKOVNEHO SKUSENEHO,SERIOZNEHO MECHANIKA ZO zapadneho slovenska,pripadne aj z iných koncin,KTORY SA DOKAZE ZODPOVEDNE POSTARAT O AUTO,jedna sa o w 163,chcem dat preventivne skontrolovat auto niekomu co tomu rozumie,notoricky prispievatelia ktory nemaju co povedat k veci a maju potrebu zapajat sa do vsetkeho co sa ich netyka nech sa venuju inej cinnosti,a nech sa sa nezapajaju,dakujem za pochopenie a prajem pekny vecer.
A čo tak DEFINOVAŤ pripadný PROBLÉM ????

Krištalovú GUĹU asi nema nikto,z prispievajucich , do tejto diskusie
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

to trucker : existuje vyučený automechanik, a existuje držiteľ vyučného listu AUTO MECHANIK

to je trocha rozdiel

ale 20 ročný mechanik je na takej urovni ako by ani žiaden vyučný list nemal

Existuje len jedna -jediná VYHODA z ktorej može ťažiť automechanik , zamestnaný v autoservise

PRISTUP ku DOKUMENTACII a ku diagnostike
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Laco 1871 v podstate máš bohovu pravdu. Sem tam 20 ročný syn napr. pána Hlavateho určite vie viac ako riaditeľ servisu/učilišťa v našej dedinke v údolí. :4012:
axer
Príspevky: 90
Dátum registrácie: 28.03.2008 20:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa axer »

Trucker dakujem za radu,p. Hlavaty je aj podla mna ODBORNIK akých je malo,skusim sa nanho nakontaktovat.
Neviem o tom ze by som spominal ze mam s autom neaky problem tak ludia co nemaju vecnu pripomienku si nad tym nemusia lamat hlavu,myslel som ze to bolo pochopitelne uz z môjho prvého prispevku,ale ako vidim,nie kazdy to pochopil.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

Coz oto Milan, bezpochyby je odbornik na spravnom mieste, mozem to z vlastnej skusenosti iba podpisat, ovsem podla jeho vyjadrenia opachy - co mlko podla mna splna moc nechce videt na dvore :) a ked k tomu pridas automat uz budes minimalne napoly mimo hru, no a v neposlednom rade, dostat sa do poradia moze pytat viac casu ako mas, aj keby si mal drobnost, totiz on ma prace dost, rozhodne vstupovat do vyberoveho konania nebude si myslim :), zase keby si sa nebodaj stal zakaznikom, uz inde hladat nebudes, tot moj nazor ;-)
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
axer
Príspevky: 90
Dátum registrácie: 28.03.2008 20:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa axer »

Toto auto mam zatial kratko a je v slusnom stave,ten by som vsak rad udrziaval aj nadalej a po predchadzajucich skúsenostiach s niekolkymi mechanikmi by som rad nasiel niekoho kto vie co roby,samozrejme si za to adekvatne zaplatim ale nemam uz skutocne chut dat do ruk auto neakemu debilovi ktory naroby viac skody ako uzitku a este za to ze sa niekto uci na mojom aute mam aj platit.Naposledy som na v6 motore dal preventivne menit komplet rozvody a vsetko co s tym suvisi a samozrejme pan mechanik nevymenil termostat ktory stoji 10e a je pod rozvodmy,stary termostat zacal po vymene blbnut a mam platit znovu pracu ako za vymenu rozvodov a podobných skusenosti mam samozrejme viac,tak uz neviem komu zverit do ruk auto ktore je ok,roby sa preventivny servis aby nieco nedo..bal.
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Šiel by som k tomu mechanikovi so žiadosťou o výmenu uvedeného termostatu Nech ju vymení, zaplatil by som mu za materiál a cenu za výmenu termostatu, čo činí 15% z ceny výmeny rozvodov. Finiš, keď je ch.uj ani návšteva lekárne mu nepomôže. Anéb nás.rať do rúk a nepustit týždeň k umývadlu. :4012:
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: uwa0911425447 a 5 neregistrovaných