Mitsubishi Pajero 3,2 121kW - zvýšená spotrebs

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mitsubishi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

koudy32
Príspevky: 63
Dátum registrácie: 29.03.2009 17:56
Zdieľať na Facebook

Mitsubishi Pajero 3,2 121kW - zvýšená spotrebs

Príspevok od používateľa koudy32 »

Kamaráti poradte mi prosím , začalo mi auto nie spotrebovávať ale žrať z ničoho nič . Mám dlhé pajero, cca300000km , nedými , výkonovo ok ale žačalo mi žrať aj deti okolo cety. na nádrž som urobil cca 850-900km . momentálne urobim na nádrž cca 600-650 km . Nádrž ma 90lit. Už som v koncoch , jazdim len ja na aute , žiadny terén len cesty . Poradte čo môže byť príčinou danej spotreby. P.S. topánky su rovnake ani ľahšie ani ťažšie. Ďakujem ža všetky rady.
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

Tu ti môžem poradiť len to klasické - šup na diagnostiku. Kžm tam ale pôjdeš, obehni po jazde auto a skús, či ti nejaké kolo nekúri viac ako ostatné. Stalo sa mi, že mi trochu chytala brzda. Počas jazdy to vôbec nebolo poznať, len išla hore spotreba. No a raz som zistil, že tri kolá sú vlažné a jedno rozpálené :d :D
Dokonca ani do strany to neťahalo. No a po oprave bŕzd závada zmizla a spotreba sa vrátila tam, kde bola predtým.
Vyskúšaj to, ale keď to nebude ono, možností je pol milióna, tam naozaj už len diagnostika pomôž.
Pozor - diagnostika tiež nie je všeliek, lebo neodhalí mechanické závady. Ak ti to niekde cez deravú hadiu saje falošný vzduch (napríklad), diagnóza to neodhalí.
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

Pozri potrubie na naftu
koudy32
Príspevky: 63
Dátum registrácie: 29.03.2009 17:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa koudy32 »

to som už urobil s kolesami , len či náhodou nemôže byť nejaky podtlak , mam to auto cca roktak len vychytávam muchy deduškovi
ale zadne prasiatka išli stuha ale to som urobil , aj to spravilo nejake minus ale aj tak sa mi to zda byť veľa
koudy32
Príspevky: 63
Dátum registrácie: 29.03.2009 17:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa koudy32 »

to som už urobil s kolesami , len či náhodou nemôže byť nejaky podtlak , mam to auto cca roktak len vychytávam muchy deduškovi
ale zadne prasiatka išli stuha ale to som urobil , aj to spravilo nejake minus ale aj tak sa mi to zda byť veľa
Napísať odpoveď

Návrat na "Mitsubishi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní