Mitsubishi Pajero vagon 3.2 DI GLS

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mitsubishi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

nick-10
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 27.02.2013 15:43
Zdieľať na Facebook

Mitsubishi Pajero vagon 3.2 DI GLS

Príspevok od používateľa nick-10 »

zdravim chcem si kupit mitsubischi pajero vagon 3.2 DI GLS 2002 r.auto chcem použivat do lesa ,vie mi niekto poradit či je to dobra volba ?diki
dagobert
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 19.03.2012 19:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dagobert »

Odchadzali na tom vstrekovacie cerpadla ale nie vinou samotneho cerpadla,problem bol ze nieje kryte nalievacie hrdlo palivovej nadrze, od kolesa tam spliechala voda kamienky atd. Casom to prehrdzavelo a vsetok bordel isiel do nadrze. Potom boli staznosti na predne loziska ktore odchadzali bez upozornenia t.z. bez hluku, zrazu klaklo a hotovo. Inak vraj slusne auto ale podla mna nie do lesa. Chod na offroad forum cz docitas sa viac.
MilanFI
Príspevky: 63
Dátum registrácie: 01.09.2008 16:40
Bydlisko: Tatry
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MilanFI »

V prvom rade budú tieto autá z tých rokov výroby takmer s istotou hrdzavé. Problémy s čerpadlom sú notorický známe a málokto sa repasu vyhol. Kým som kúpil L200, bolo aj toto Mitsubishi v hľadáčiku. Bol som ich pozrieť asi 8 ks. Zvonku vyzerali všetky ok, ale keď sa pozrieš pod auto, v zadnej časti nájdeš komplet prehrdzavené, alebo zaplátané prahy. Inak v lese toho zvládne prekvapivo veľa, je to pohodlné vozenie na ceste aj v teréne.
BMW e 91, Nissan Patrol 2,8 td Off Road, VW Golf V , ex Vectra C 2,0 DTI,
Napísať odpoveď

Návrat na "Mitsubishi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní