Mitsubishi Pajero Pinin - info

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mitsubishi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

sebest5
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 21.06.2009 09:38
Zdieľať na Facebook

Mitsubishi Pajero Pinin - info

Príspevok od používateľa sebest5 »

Vie mi niekto dat nejake informacie o tomto aute. Su vraj v tom aj naftove motory, je to podmienene rokom vyroby?
Pridavne prevodovky maju vsetky? Neviem sa nikde k tomu dopracovat. Dakujem
Qickshare
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 05.11.2007 18:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Qickshare »

o naftovych motoroch nevem ale benzinove su dobre dlha verzia pinina 1,8 GDI 5dverova ma automaticke zapinania pohonu nema uzavierku kratka verzia pinina ma aj uzavierku a pohony si zapinas manualne v aute, su to dobre auta kvalitne jedina 2.0 GDI dlha verzia ma aj uzavierku tieto auta maju priame strekovanie takze vykonovo su velmi dobre
michalfarkas
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 27.10.2006 15:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa michalfarkas »

A všetky sú pekne hrdzavé.
rudicar
Príspevky: 162
Dátum registrácie: 05.05.2007 00:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudicar »

michalfarkas napísal:A všetky sú pekne hrdzavé.
No Ty si ich musel mať asi kvantá!!!
Naftový motor sa do nich nedával.Boli tam len benzíny 1.8GDI a 2.0GDI.
Tu niečo o ňom píšu,
http://auto.server.sk/---automobily-red ... id-je-1029
http://magazin.auto.cz/testy/mitsubishi ... n-1-8.html
atď. :300f:
sebest5
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 21.06.2009 09:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sebest5 »

No pani nie som o tom presvedceny, ze tam nie su naftove motory.
Myslim, ze 2004 som videl aj naftaky.
bart1987
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 18.09.2008 18:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bart1987 »

Zdravim.. mam kratkeho Pinina 1.8 GDI. Zatial sluzi bez problemov.. super auto do mesta aj do terenu.. zo zaciatku ma znepokojovalo jemne klepkanie z motora, ale zevraj je to choroba vsetkych GDI motorov od Mitsubishi..
Qickshare
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 05.11.2007 18:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Qickshare »

ja rozmyslam tiez o kupe pinina ale nahradne diely su dost drahe tak sa este nevem rozhodnut ale je to good auto pohodlne vozenia
cupik666
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 01.09.2009 16:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cupik666 »

bart1987 napísal:Zdravim.. mam kratkeho Pinina 1.8 GDI. Zatial sluzi bez problemov.. super auto do mesta aj do terenu.. zo zaciatku ma znepokojovalo jemne klepkanie z motora, ale zevraj je to choroba vsetkych GDI motorov od Mitsubishi..
Kolko ma km? pinin
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

.

Príspevok od používateľa cicmanec »

Robili sa aj diesle:

[img]http://files.myopera.com/cicmanec/album ... /pinin.jpg[/img]

GDI klepkali - klepkajú zdvihátka ventilov. V počiatkoch pomôže ich výmena, neskôr nie - vyderie sa ich uloženie v hlave...
rudicar
Príspevky: 162
Dátum registrácie: 05.05.2007 00:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudicar »

Diesel do Pinin-a nedávali a už vôbec nie 3.2DID,taký motor mám v Pajere model od r.v.2000.Ten motor by si ani do Pinina nedal je 2x väčší ako ten benzín 1.8 a 2.0GDI.Never všetkému čo vidíš napísané :d :D :3020:
fiberopt
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 01.03.2005 22:11
Zdieľať na Facebook

...

Príspevok od používateľa fiberopt »

takze este raz a pekne poporiadku.... kedze tu davaju rozumy ti , co Pinina ani nevideli

Pajero Pinin motory:
V zaciatku vyroby existoval iba motor 1,8 GDI pre JAP trh. Do Europy sa dovazal iba v 3dv. verzii Pinina. Neskor bol do ponuky pridany 2,0GDI, ktory sa montoval ako do 3dv. tak do 5dv. verzie. U obidvoch motorov bol system pohonu Super Select 4SS s mosnostou priradenia prednej napravy do rychlosti 100 km/h, pripadne zaradenia 4x4 z uzavretim medzidifu a nasledne i pridanim redukcie. Obidva motory su BENZINOVE. GDI nema nic spolocne s Dieselom :). Nakolko bol system pohonu SS4 velmi drahy pre niektorych kupujucich v Europe, bol nasadeny Pinin so stalym systemom pohonu 4x4 a motory s priamym vstrekom GDI boli nahradene motorom 1,8MPi.
Motory GDI maju vyniukajuce vlastnosti v pomere vykon spotreba a system SS4 nema konkurenciu. Maju jedinu chybu, su citlive na kvalitu paliva.
Motor MPi je nezmar no je hlucnejsi...
Hrdza je blbost ak sa clovek o auto stara, ale to plati pre kazde auto!
eritrea
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 04.11.2009 19:13
Zdieľať na Facebook

pajero pinin mimoslovensky trh

Príspevok od používateľa eritrea »

som rade, ze som nasla tuto diskusiu, mam problem, mam pajero pinin r.v. 2000 trojdverove, bola som v servise a odbornici mi nastavovali zatvaranie okien, po tom som to isla reklamovat, kedze prave okno pri spustani a zatvarani vrcalo, povedali mi, ze treba kupit motorcek do zatvarania okna. problem nastal pri WIN cisle, ktore nemohli najst v systeme a odprevadili ma s tym, ze to auto nebolo pre europsky trh a ze nevedia, kedze mali v nahradnych dieloch 4 moznoti motorov, ktory z nich pasuje. tak by som sa chcela spytat, ci je nejaka moznost to vyriesit, pripadne, kde by som zistila, kde to mozem zohnat. dakujem
jozojozo
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 19.12.2015 16:57
Zdieľať na Facebook

pajero pinin

Príspevok od používateľa jozojozo »

Pri kúpe pinina si prosím dávajte pozor na diery v podbehoch a podvozku.Najhoršie je to na predných podblatníkoch od motora ako držia tlmiče.Ak tam zvrchu uvidíte hrdzu,je to už prežraté celé.
A máte problén,nakoľko to drží celú prednú nápravu.Dúfam že to aspoň jednému človeku pri kúpe pomôže.
Napísať odpoveď

Návrat na "Mitsubishi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných