Mitsubishi Pajero - nepreraduje automaticka prevodovka

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mitsubishi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

rimor
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 10.05.2009 19:10
Zdieľať na Facebook

Mitsubishi Pajero - nepreraduje automaticka prevodovka

Príspevok od používateľa rimor »

zdravym vie mi niekto poradit na mitsubishi pajero 2,8td automat nepreraduje najvisi prevodovy stupen iba po 3, a vravia mi ze je to koli tomu ze je zle cidlo teploty oleja v prevodovke moze to bit?
rimor
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 10.05.2009 19:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rimor »

ano diagnostika bola robena a povedali o cidle ale ze ci to moze byt lebo mal som aj inu zavadu a vraveli prepalit softver za ktory pytali cca 200.e a nakoniec chyba derava hadicka a cca 5,e
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Prepáliť softvér....to je také Slovenské....veríme... :4090:
rimor
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 10.05.2009 19:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rimor »

ano prepalit softver mam este skodu octaviu a ked mam v nadrzi cca 10.l nafty nejdem nastartovat a v servise mi radili prepalit softver ale som si vsimol ze ked natankujem pol nadrzi ze chyta na sup a nakoniec predrata hadicka a ked som im povedal ze to bude asi to tak ze to nemoze mat vpliv a nakoniec to malo
myotis
Príspevky: 921
Dátum registrácie: 27.11.2013 17:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa myotis »

Ziadna.
Daj to poriadnemu mechanikovy na kable, tam bude zrejme problem s elektronikou.
adam221
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 29.01.2006 19:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa adam221 »

Nesvieti ti nahodou kontrolka odd off?
Ak na diagnostike vyhodilo chybu teplotneho senzoru tak ho vymen, to bude asi to najlacnejsie.. Oleja mas dost?
lubomt
Príspevky: 1147
Dátum registrácie: 15.03.2007 21:48
Bydlisko: Martin
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubomt »

Trochu som sa stratil. Ta ina zavada bola sposobena hadickou a zavada prevodovky ostava? Alebo je hadickou opravena prevodovka? Snimac teploty - pochybujem, ze to je jedina vada, niekedy to totiz diagnostika blbo píše. Skorej sa Ti prevodovka prehrieva a preto nechce preradit. Táto prevodovka je potvora aj s prídavnou rozvodovkou. Chce to lepší servis.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

rimor napísal:ano prepalit softver mam este skodu octaviu a ked mam v nadrzi cca 10.l nafty nejdem nastartovat a v servise mi radili prepalit softver ale som si vsimol ze ked natankujem pol nadrzi ze chyta na sup a nakoniec predrata hadicka a ked som im povedal ze to bude asi to tak ze to nemoze mat vpliv a nakoniec to malo
Pochop to tak že zaplatíš za niečo čo nevieš skontrolovať.Ako znie to úžasne,dokonca úžasne odborne,prepáliť predsa to už musí byť Ober odborník. Nechápem že som za celý profesný život nič nepotreboval prepáliť.Ale ako zarobiť si za prd makový bubáčiky,to nie je zlý ťah
rimor
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 10.05.2009 19:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rimor »

ano pan LUbomt jedna zavada bola hadicka a druha je prevodovka no co mi povedali ze cidl vyhodnocuje ze je prehriata prevodovka a nechce preradit ale druhy mi zase povedal ze keby to robilo len za telpa tak je to ina ale nechce preradit ani za studena tak ja neviem ved to ze ak kupim cidlo za 150.e a nakoniec to aj tak nepojde tak ja uz neviem
Napísať odpoveď

Návrat na "Mitsubishi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní