Mitsubishi Outlander - bluetooth pripojenie

diskusia a pomoc spojená s autorádiami, navigáciami, odblokovaním, DVD , hifi sústavami, alarmami ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

adamsmolen516
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 02.03.2022 13:41
Zdieľať na Facebook

Mitsubishi Outlander - bluetooth pripojenie

Príspevok od používateľa adamsmolen516 »

Ahojte, neviem či táto téma tu už bola ale nenašiel som nič ohľadom toho. Som vlastníkom Mitsubishi Outlander 2013 2.2 Di-D a mam problém z pripojením sa na bluetooth v aute. Jedná sa o problém s jazykom pričom je v aute konkrétne v hlasovej komunikácii jazyk Taliansky a pri zmene jazyka sa treba dohovoriť Taliansky ale ja a ani nikto z môjho okolia po taliansky nevie, takže to zmeniť neviem. Moja otázka znie či sa to dá nejako zmeniť cez nejaký program alebo nejako resetovat prípadne keby sa tam mohol dať slovenský alebo český jazyk by bolo ešte lepšie. Ak by mi vedel prosim niekto poradiť/pomôcť s týmto budem vam len veľmi vďačný, skúšal som už všetko a aj prekladač :D. Ďakujem.
wilz
Príspevky: 3687
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Re: Mitsubishi Outlander - bluetooth pripojenie

Príspevok od používateľa wilz »

Možno by ti niekto poradil na Mitsubishi fóre.
Ohľadne nastavenia jazyka tam je jeden príspevok : Nastavenie palubného počítača (mitsubishi-club.sk), resp. https://www.mitsubishi-club.sk/outlande ... -pocitaca/
možno sa ti podarí sa preklikať k tej zmene a keď žiadneho taliana nemáš k dispozícii, tak skús hoci so slovensko – talianskym slovníkom, ten môžeš mať aj v mobile.
Napísať odpoveď

Návrat na "Audio - Video, Hifi, Navigácie, Autoalarmy..."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní