Mitsubishi Outlander 2. 0 r.v. od 2007 pomoc pri kĂşpe

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mitsubishi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Tak radšej 350 stočených 150 a žiť spokojne v sladkej nevedomosti ako skutočných 280 a v noci sa prehadzovať zo sna. Či?
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

otazka je, ci je 70 000 rocne tak strasne vela alebo 6 000 rocne tak strasne malo :-) vezmi to tak, ze ja som student a jazdim len na sukromne ucely a spravim cca 30-tisic rocne :-)

pokial tych 280 000 najazdilo auto na dlhych trasach pri rovnomernych otackach po dialniciach, bude VYRAZNE menej vylagrovane ako auto, ktore za 12 rokov urobi 71-tisic po meste, na to vezmi jed a rovno dvojitu davku :zg282:
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

ale ohladom motora urcite nie ten nad 200 tisic musi byt uz znacne poznat ze je tolko najazdene
ja som hovoril praveze o motore :-) takom, ktoremu sa dostavalo pravidelnych vymen oleja atd.
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Čo čakáš, kúpiť si také SUV s dieslovým motorom je vstúpiť jednou nohou do rakvy...

Je jedno či to bude Outlander, RAV4, Forester, Vitara, CR-V u všetkých podstupuješ rovnaké riziko.

Ak to má byť zároven 7 miestne tak máš alternatívu len v podobe Grand Vitary
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

eriq400 napísal:ohladom motora urcite nie ten nad 200 tisic musi byt uz znacne poznat ze je tolko najazden
No ty si mi už len odborník! Presne kvôli takým ako si ty sa stáčajú kilometre! :::

A toho mechanika dokáže zistiť opotrebovanosť motora a podľa toho stočené kilometre by som rád poznal...
bandit97
Príspevky: 1199
Dátum registrácie: 24.01.2011 19:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bandit97 »

No zas Cico pozor! Autor chce tym auto jazdit hooodne svizne, tak 200 tis. je na to skratka moc...
eriq400 napísal:...ako je to spravodovane napr 510 po dedine ci to neni na nejakych vysokych alebo nizkych otackach...
Pre autora: chod, popozeraj a rozhodni sa sam. Nazory mas, mas aj cloveka ktory podla motora zhodnoti nsjazd auta, tak sa nemusis bat
.. Ak by to tu aj vsetci vychvalily, tak to nieje zaruka, ze kupis auto ktore sa nebude kazit. Take kusky sa najdu aj medzi etalonmi kvality, ci uz tej pomyselnej alebo skutocnej. Drzim palec pri kupe.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Na www.mitsubishiclub.cz môžeš čítať do večera...
borinik
Príspevky: 382
Dátum registrácie: 28.11.2008 15:34
Bydlisko: Puchov
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa borinik »

Len ja som s tým autom jazdil Púchov-Kolín nad Rýnom a to som vypol iba pri tankovaní a šiel som naspäť,robil som to za cca 25hodín a olej som menil každých 15tis km,tak rátam že ten motor bol lepší,ako keby si kúpil čo má štvrtinu ale najazdené po meste. Len daj pozor,aby si nekúpil toho môjho bývalého,so 114tis km na tachometri.. Lebo podľa mňa to bolo dráhe auto na to,aby niekomu stálo doma v garáži..
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Eriq, koľko mometálne vlastníš áut?
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Myslíš reálne alebo na stene v detskej izbe?
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Tak v jednom rieši olej a klepanie... Ďalšie ide kupovať...
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Eriq, normálne som sa ťa pýtal... Upokoj sa prosím ťa, lebo obdídeš nie iba s jednou kartou.. Už len to, že sa ti tu toleruje zakladanie tém podľa ľubovôle ťa môže tešiť...

Aj táto téma má hodinový LOCK... Len ma ser.ete... Šak sa vyprávajte jak ľudia kurnik šopa.. Koho to má stále baviť?? Kontrolovať a stáť nad vami jak nad malými deckami.. Buď sa chovajte a naučte sa normálne prispievať, alebo si pozrite nový diel Farmy :3c90:
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Odomknuté, držte sa témy a normálnej konštruktívnej diskusie... Všetko ostatné nebude mať dlhú životnosť...
TycoonX
Príspevky: 549
Dátum registrácie: 10.10.2006 11:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa TycoonX »

ja by som len doplnil že Citron vs Peugeot vs Mitsu maju drobne rozdiely, pre kamošku sme hladali suv na take to domáce hrabanie, a hlavne na zimu, citron ma ine tlmiče plus ešte podla krajiny určenia, mitsu ma len podla typu motora a roku takze neake rozdiely tam budu , a jazda.. tam som bohuzial nezrovnaval lebo sme vyberali medzi c crosserom a toyotou rav4 a C to vyhral
AutoSpecial.top
borinik
Príspevky: 382
Dátum registrácie: 28.11.2008 15:34
Bydlisko: Puchov
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa borinik »

Ja tu len doplním,že to moje mitsubishi predávane niekedy v oktobri 20012 so skutočnými 292tis km,uz teraz má na inzeráte podla S-EKA 108tis km a troch majitelov.:D. Už to je ideálne na predaj tu na slovensku. A mne na inzerát nikto ani nezavolal,ked som tam napísal skutočné kilometre..

Návrat na "Mitsubishi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný