Mitsubishi Lancer Sportback - má filter pevných častíc ?

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mitsubishi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

hipo222
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 11.06.2016 11:23
Zdieľať na Facebook

Mitsubishi Lancer Sportback - má filter pevných častíc ?

Príspevok od používateľa hipo222 »

ahojte možem sa opýtať ? mám Mitsubishi Lancer Sportback 2.0 Di-D 103 kw 6MT (typ motora ) BWC (rok výroby) 2010 EURO 4 .... moja otázka je Má toto auto DPF filter ? Ďakujem za odpoved
hereticc
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 06.09.2009 11:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hereticc »

Ked je euro 4 dpf nema
markoimportauto
Príspevky: 1458
Dátum registrácie: 25.09.2006 12:08
Bydlisko: Spojené bratislavské emiráty
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa markoimportauto »

Ziadny rok 2010 nie je urcujuce kritérium pre "povinnost" mat namontovanu tuto dobrotu vo vyfukovej rure. To urcuje az EURO5 a vyssie.
Okrem toho sa uz XYZ rokov v technicaku neudava rok vyroby, ale datum 1. evidencie vozidla. To znamena, ze "rok 2010" moze pokojne znamenat produkciu hoci z r. 2008 a tym padom EURO4 (s nepovinnym DPF). Na druhej strane to vsak neznamena, ze automaticky ani jedno vozidlo s EURO4 DPF nema. Najjdnoduchsie je zistit tuto skutocnost bud v autorizaku podla VIN, alebo na istotu fyzickou obhliadkou na zdvihaku.
www.carsale.sk výkup, import-export vozidiel: nové, demo, jazdené so zárukou Preprava vozidiel z / do EÚ Registrácie dovezených vozidiel
peto166
Príspevky: 972
Dátum registrácie: 14.06.2009 14:05
Zdieľať na Facebook

Re: Mitsubishi Lancer Sportback - má filter pevných častíc ?

Príspevok od používateľa peto166 »

hipo222 napísal:ahojte možem sa opýtať ? mám Mitsubishi Lancer Sportback 2.0 Di-D 103 kw 6MT (typ motora ) BWC (rok výroby) 2010 EURO 4 .... moja otázka je Má toto auto DPF filter ? Ďakujem za odpoved
ak sa jedna o dovoz, je to mozne!!!
ak je to kupovane na slovensku je to nepravdepodobne! :2f93:
ROBOPASTUSZEK
Príspevky: 159
Dátum registrácie: 07.05.2014 20:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ROBOPASTUSZEK »

Ak mali v tom obdobi vw filtre tak s velkou pravdepodobnostou bude mat kedze je to slavny 2.0 tdi z dielne vw :41c2:
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

Kupit "neznicitelneho" zaponca aaaaale kachle...to je take slovenske lol

Chces kachle ? Kup europske auto !
Chces japonca, ber tam vyrobeneho - JEDINE benal !
Uvidis s tymto mackopsom kolko uzijes zabavy ;-), kto ti to zdiagnostikuje ??? Jak to budes servisovat ??? Potom napis kolko si usetril...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
ROBOPASTUSZEK
Príspevky: 159
Dátum registrácie: 07.05.2014 20:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ROBOPASTUSZEK »

Servisovat sa da ako kazde ine auta bezne veci su uplne dostupne , princip je vsade rovnaky brzdove systemi si automobilky kupuju nevyvijaju tak isto aj tlmenie atd takze spotrebnych veci by som sa nebal a na specifickejsie veci su tu ludia ktory sa specializuju bud len na 1znacku alebo jednu krajinu povodu a dat si opravit auto u takeho cloveka je omnoho lepsie ako dat do autorizaku kde k tym autam nemaju ani vztah. Navyse kopu veci a informaci sa da aj na mitsubishi klube pripade na japan klube najst alebo na niejakom tom zraze kde tych ludi spoznas aj osobne nie len ako zakaznik a poskytovatel sluzby. Diely a informacie su tiez uz dostupne predsa uz sme pokrocili o kusok od roku 1989. :4012: :zg282: Auto je to podvozkovo super ten motor je aky je , nie darmo ho nahradili po par mesiacoch motorom z vlastnej produkcie a spolahlivost sla smerom hore. Ale interierovo je slaby hlavne velkost kufra ta je na plac. :b:
jaster-83
Príspevky: 1445
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaster-83 »

nieje pre mitsu na nete najaky vin dekoder co zadas vin a vyhodi ti vybavu a podobne? zo stitku vybavy by sa to tiez malo dat snad vycitat.....ci? neviem, len hadam moznosti.....
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
markoimportauto
Príspevky: 1458
Dátum registrácie: 25.09.2006 12:08
Bydlisko: Spojené bratislavské emiráty
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa markoimportauto »

Inak, uplne som zabudol:

skutocnost ci to DPF ma alebo nie sa da zistit aj bez vyvolavania po autorizakoch ci valania sa pod autom:

Na vyrobnom stitku (nalepke) tragača je uvedeny udaj v hranatom kruzku :) tzv. korigovany sucinitel absorpcie. Tento udaj sa (občas) nachadza aj vo velkom technicaku (V.6)

Auta vybavene DPF tam maju uvedenu hodnotu 0,5-0,7, tie bez mavaju obvykle hodnotu nad 1.0 (prip. to uvedene na stitku/nalepke nemaju vôbec)
www.carsale.sk výkup, import-export vozidiel: nové, demo, jazdené so zárukou Preprava vozidiel z / do EÚ Registrácie dovezených vozidiel
Napísať odpoveď

Návrat na "Mitsubishi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní