Mitsubishi Lancer combi 2.0 , 99 kw , r.v. 2005

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mitsubishi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pato0023
Príspevky: 78
Dátum registrácie: 04.02.2009 20:26
Zdieľať na Facebook

Mitsubishi Lancer combi 2.0 , 99 kw , r.v. 2005

Príspevok od používateľa pato0023 »

zdravim mam zaujem kupit toto auto zaujimala by ma spolahlivost skusenosti nevidno ich velmi a nestoja aspon podla mna velmi velke prachy preto chcem vediet ci sa oplati. pripadne kto ma na predaj nech ponukne :) dakujem
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Kedysi som sa zaujímal a jediné také negatívum bol tvrdší podvozok.
Skúseností je málo preto lebo 2.0i a tu každému vtedy stačil jazdený Favorit / Felícia 1.3
leonNL
Príspevky: 1239
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leonNL »

Ivko, v 2005 Favorit/Felicia ???
...asi si prehliadol rok vyroby.
Hrdym majitelom:

W219 CLS63AMG 2010

W211 E55AMG 2005
77matej77
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 22.03.2013 23:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 77matej77 »

Vlastním rovnaký ročník, auto je nadpriemerne spolahlive ma minimum elektroniky pomerne prakticke a vela miesta na to ze je to maly kombik. Motor 4g63 je legenda asi konstrukcne stary takmer 30 rokov ale spolahlivy spotreba v meste cca 9,5L v zime okolo 10,5L mimo mesto je to v poriadku idealne prerobit na LPG ako mam ja, a ta horsia cast auto je ojedinele co je vyhoda aj nevyhoda ako v okrese budes jediny s rovnakym autom ale.... drahe diely by som povedal drahsie ako na mercedes co som mal pred tym drahsie tlmice ( kayaba cca 110€/ks),kostice, vyfuk nekupis druhovyrobu ja tlmic zadny original okolo 240€ s DPH nakoniec som kupil z polska a strekol ho za 52€ ( dobra kopia originalu na slvoensku nezohnatelne), rozmer gum atyp za 195/50 r16 das ako za siroke gumy, nahodou ked ho tuknes problem s dielmi nie su dostupne som takto strhol krytku z ostrekovaca svetlometov a musel som novy zhanat z polska na allegro az 2ks ! Chcel som zadny stierac novy nemozno kupit druhovyrobu len drahy original ( v katalogu je dostupny ale v realne nepasuje druhovyroba ). Co sa tyka vykonu tak postacuje lenive do 3000 otacok idealne sportova jazda 4000+ a pomerne tvrdy podvozok.

Osobne by som ho kupil uz jedine ze by som mal dalsie na dvore nepojazdne na diely, nikdy clovek nevie na semafore nedobrzdy a mas zadok rozbity na slovensku maximalne 1-2 buracka aj to sedan a ked uz kombik tak v CZ aj to uz polovica z neho chyba, original na cenu sa ani nepytaj ked som len priebezne zo zvedavosti zistoval. Nie su drahe preto lebo dopyt neni a je ich malo a slovak radsej das auto kde je dielov skoro obrazne povedane v kazdom novinovom stanku proste auto pre exota ako som ja alebo niekto kto chce byt zaujimavy a ma cas sediet na fore mitsubishi alebo na ebay a zhanat do buducna veci
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Bol som za "asistenta" pri kúpe Lancera ale rok už 2010 a budem úprimný...zíral som a čudoval som sa aj ušami.Kedže ho budem servisovať tak som nesmierne zvedavý,ale učaroval mi úplne neskutočne.
Úprimne by som si ako opravár grupy vybral z celej grupy práve toho Lancera,myslím že by sa aj nemci mohli pozrieť trocha do sveta ako to robia druhí,lebo mám pocit že dnes zajtra si s nimi vytrú výfuk
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

leonNL napísal:Ivko, v 2005 Favorit/Felicia ???
...asi si prehliadol rok vyroby.
Sekol veru, ale nič to nemení na tom že v tej dobe každému stačilo Punto 1.2i, Fabia 1.4, prípadne Octavia 1.6i, silnejší benzín len výnimočne
Napísať odpoveď

Návrat na "Mitsubishi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní