Mitsubishi Galant 2.0 100kw GLSI

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mitsubishi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mato812
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 07.11.2008 15:52
Zdieľať na Facebook

Mitsubishi Galant 2.0 100kw GLSI

Príspevok od používateľa mato812 »

zdravim chcem sa opytat na toto auto viem ze ich u nas neni vela a najme v dobrom stave mam otazky ohladom- toho motora co sa tyka spolahlivosti a spotreby ci sa da zmestit do 8 litrov 50% mesto50% mimo obcas vytocenie. Dalej spolahlivost auta ako celku ci nema nejake chronicke chyby. pozeram rocniky okolo 98 auto ma zaujalo exterierom aj interierom klasika z 90 rokou za kazdu odpoved dakujem.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

.

Príspevok od používateľa cicmanec »

Tu: www.mitsubishiclub.cz tých reálnych skúseností nájdeš oveľa viac...
michalfarkas
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 27.10.2006 15:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa michalfarkas »

Dobre auto. Mal som ho od novoty, najazdil som 250000 bez jedinej poruchy. Jediné čo ma štvalo, že začalo hrdzavieť. Ta spotreba je realna cca 8-9l
italcars
Príspevky: 2242
Dátum registrácie: 02.12.2008 13:29
Bydlisko: PP-okolie
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa italcars »

No priznam sa niesom nejaky maniak do japan car ale o japonskych autach sa hovori ze su fakt super vozitka ....poctiva robota šikmookych ....ale samozrejme nejake poruchy verim ze budu

Mozno napiše niekto kto sa im venuje viac daleko viac ako ja :300f:
rudicar
Príspevky: 162
Dátum registrácie: 05.05.2007 00:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudicar »

Autá sú to výborné,ale pozor na lemy zadných blatníkov,pozri predné spodné ramená(sú tam dve na každej strane) a pri 2.0i tiež vyskúšaj prevodovku aby dobre išly rýchlosti hlavne pri podraďovaní.Já by som určite riešil radšej 2.4GDI motor,spotreba porovnateľná s 2.0i ale dynamika oveľa lepšia.
Napísať odpoveď

Návrat na "Mitsubishi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 38 neregistrovaných