Mitsubishi ASX 1.6

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mitsubishi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

tomashnk
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 24.08.2008 19:11
Zdieľať na Facebook

Mitsubishi ASX 1.6

Príspevok od používateľa tomashnk »

Pekný sviatočný deň
Milí motoristi poradte pri kúpe ASX.
Po dlhom výbere som sa rozhodol práve pre tento model.
Viete o nejakých drobnostiach o ktorých by som mal vediet?
Ale hlavne chcem Vás poprosiť o preverenie či sedia km atď:

VIN: JMBXNGA1WBZ019419

Veľmi pekne ďakujem
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

Ahoj

Síce som zástanca benzinakov , ale asi pri ASX by som išiel do diesla :-)
Nakolko ta 1,6i s 5 kvaltom sa mi trochu na dialnicu nehodí ;)
DOLMI
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 01.07.2010 19:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa DOLMI »

Skôr, by som šiel do 1.8 DI-D. Kolega má presne tento model a je s ním veľmi spokojný. Čo sa týka 1.6 nie je to zlý výber, musíš vedieť, načo to chceš využívať. Po diaľnici pri 130 km/h to máš v 3500 otáčkach a ver, že spotreba nebude podľa toho, ako uvádza výrobca, bude vyššia.
laura
Príspevky: 1400
Dátum registrácie: 03.03.2005 11:52
Bydlisko: Levice
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laura »

ASX mal moj sused ... isiel som na tom asi dva krat, nejak ma to neoslovilo, ale ani voci tomu nemam vyhrady, je to bezne auticko, skor do mesa, alebo na kratsie, velmi nie dialnicne vzdialenosti. Miesta je v nom akurat, nie vela, nie malo, za vodica priemernej vysky sa posadi dospelý clovek v pohode, ale velmi natahovat nohy teda nebude, traja vzadu ... no neviem, neviem. Kufor priemerny, skor maly. Jazda ... nic nehrka, neskripe, nevrzga, nerezonuje, odhlucnenie celkom fajn. Riadenie je presne, tuhe, nie je to na styl fiatackeho "CITY" ... radenie sa mne nepacilo, ma dlhe drahy ...mne vyhovuje radenie kratsie. Naopak, musim pochvalit, je presné. A nakoniec motor ... sorry, ale slabucky, ... na bezne jazdenie urcite postacuje, ale treba ho vytacat, lebo v spodnom spektre otacok je hluchy. To by nevadilo, ved benzinove motory su na to stavane, otacky im nevadia :-) ... len potom zabudni na spotrebu 7-8 litrov ...
Moj nazor ... za tie peniaze, co ASX ponukaju, sa dnes da kupit aj ine, lepsie, krajsie, ekonomickejsie a ergonomickejsie auticko.
FERO 321
Príspevky: 1644
Dátum registrácie: 27.01.2011 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FERO 321 »

Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

sused na tom behá vo dvojici a je s tým spokojný :-) Vraj mu to žerie v meste 6,5 čo sa mi nezdá, ale ok :-) To len ja asi neviem jazdiť :-(
CLL
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 13.03.2011 17:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa CLL »

Nepozinkované auto nebrať !!!
achiles1919
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 20.02.2014 18:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa achiles1919 »

V pohodicke auticko mesiac ho mam doma a som spoko este ho musim trocha zabehat a bude vsetko na paradu . Byvam asi cca 25 km od BA kde pracujem a jazdim pri spotrebach 5,7-6,2 a ked je naramny klud tak to ide aj 5,3 (pri predpisanych maximalkach )
Mam ho vo verzii Invite s 1,6 mivecom .
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Čítaj české Mitsu fórum - výkon tak na motkanie sa po meste (len potom nerozumiem prečo práve auto takéhoto typu), diesel má problémov s DPF a pribúdaním nafty až-až...
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

tiež som sa pýtal načo také auto bez 4x4 a slabým motorom. Tak chcel vyššie sedenie a páčilo sa mu :-)

Mne sa to zdalo slabé. Ale na jeho motkanie po meste v max. dvojici to stačí :-) mi povedal :-)
jenda21
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 24.07.2013 15:13
Zdieľať na Facebook

diesel

Príspevok od používateľa jenda21 »

Zdravím, mohu poprosit radu mezi diesely? Bude pro častý dálniční provoz vhodnější. Díky moc.

Kludne sa pytaj na motor 1.8 DI-D alebo 2.2DI-D. Ale bez konkretnych inzeratov.
Napísať odpoveď

Návrat na "Mitsubishi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní