Mitsibishi PAJERO 2.5TD 1993 - Dobíjanie

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mitsubishi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

saboteur
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 14.01.2009 21:02
Zdieľať na Facebook

Mitsibishi PAJERO 2.5TD 1993 - Dobíjanie

Príspevok od používateľa saboteur »

Zdravím všetkých.
Mám takýto problém.
Moje Pajero zle dobíja. Teda dobíja nárazovo, nie stále. Občas niečo štukne a všetko sa krásne rozsvieti, hlavne svetlá a dobíja. Potom to vypne, slabšie svieti a už nedobíja, no kontrolka sa nerozsvieti. No v poslednej dobe sa mi zdá že už nedobíja vôbec. Minule ma nechalo v lese, vybilo obe baterky. Alternátor by mal byt repas, no aj tak som ho vybral a pozrel uhlíky. Sú dobré. Nechce sa mi kupovať další alternátor keď neviem že tento je zlý. Stretol sa už niekto s týmto? Budem rád za každú radu. Ďakujem
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

alternator by mal byt repas? hmmm... To ti povedal predchadzajuci majitel alebo kto? Mozno repas bol ale pred 1000000km. Co takto premerat ho?
saboteur
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 14.01.2009 21:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa saboteur »

Je krásne čistý, skrutky neboli nikdy povolene. Proste vyzerá ako nový. Skúsil som to v domácich podmienkach zmerat.
Zapojil som na altík reflektor z auta, vŕtačkou som ho roztočil a nabudil. Reflektor sa rozsvietil krásne a aj držal. No v aute takto dobíjať nechce.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

nevyznam sa do elektriky ale to meranie len so zapojenim jedneho reflektora bude podla mna nepostacujuce,bolo by to skor premerat v aute tam su ine podmienky. A v akom stave mas akumulatory? Nebude napriklad jeden štrajkovat?
rudicar
Príspevky: 162
Dátum registrácie: 05.05.2007 00:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudicar »

Zanes ho do firmy čo sa tým zaoberá a máš pokoj a vieš na 100% či je dobrý .Môže byť zlý regler alebo niečo podobné.Namiesto hľadania vady mesiac môžeš problém vyriešiť za dva dni. :41c2:
Napísať odpoveď

Návrat na "Mitsubishi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 57 neregistrovaných