miesto na skusanie auta bez vodicaku v ba (2)

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
bloblo
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 23.11.2022 09:57
Zdieľať na Facebook

miesto na skusanie auta bez vodicaku v ba (2)

Príspevok od používateľa bloblo »

Zdravim, robim si vodicak a chcel by som si precvicit rozbiehanie predtym nez pojdem na dalsiu jazdu.

Viete prosim niekto o nejakom mieste v BA, opustene parkovisko .., kde by to bolo mozne?
Nasiel som stare https://forum.autobazar.eu/miesto-na-sk ... 14740.html vlakno, je ale z 2009 a neviem nakolko su tie miesta este aktualne. Napr. pozeral som si dostihovu drahu na mape a nie je mi jasne, ze kde konkretne je to spominane miesto.

Dakujem:)
jaster-83
Príspevky: 1441
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Re: miesto na skusanie auta bez vodicaku v ba (2)

Príspevok od používateľa jaster-83 »

Co je za problem povedat instruktorovi ze chces cvicit rozbiehanie? Inak to mozes to nacvicit v odlahlom kute na kazdom vacsom parkovisku pred obchodnym centrom mimo otvaracich hodin alebo
spicky kedy je poloprazdne, samozrejme na vlastne riziko, ze ta tam niekto dovezie a bude na teba davat pozor, aj ked to v tomto pripade budes mat iba vo vlastnych rukach, boli uz pripady ze taketo pri pady skoncili 2 rocnym zakazom a este pred tym ako vobec vodicak dostal
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
tuninka
Príspevky: 840
Dátum registrácie: 25.01.2009 20:17
Zdieľať na Facebook

Re: miesto na skusanie auta bez vodicaku v ba (2)

Príspevok od používateľa tuninka »

keď moje deti trénovali rozbiehanie, tak sme raz skočili pred Metro, do najodľahlejšieho kúta parkoviska a tam to pár krát skúsili, a zistili že to nie je vôbec nič ťažké... a odvtedy im stačilo rozbiehanie v autoškole.... ináč môžeš skúšať v uzavretom areáli nejakej firmy s väčším parkoviskom
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: miesto na skusanie auta bez vodicaku v ba (2)

Príspevok od používateľa seven549 »

taku vec ma ucit autoskola.ved si za to platis.
a nesmie ta stresovat nahanat vraviet ze setri mi spojku.ty sa ucis je to normlane ze 50x spojku zahrejes.dobry instruktor ta nauci za den ako pouzivat spojku.

parkoviska a obytne zony su verejne,platia tam pravidla ako na ceste.nemas vodicak nemozes soferovat auto.
jedine sukromny pozemok napr areal vo firme uzavrety branou aby tam nikto nevosiel.
lubos zimovcak
Príspevky: 3367
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Re: miesto na skusanie auta bez vodicaku v ba (2)

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Zlatý život na dedine!! :40bd:

Za sociku z krčmy človek už v 14-vozil kunčaftov, lebo už boli ako brok... :d :D
martincichy
Príspevky: 5422
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Re: miesto na skusanie auta bez vodicaku v ba (2)

Príspevok od používateľa martincichy »

Veru, v 14 som lietal na 250tke, pionierovi, behal zetore 25...
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: miesto na skusanie auta bez vodicaku v ba (2)

Príspevok od používateľa seven549 »

lubos zimovcak napísal: 24.11.2022 13:14 Zlatý život na dedine!! :40bd:

Za sociku z krčmy človek už v 14-vozil kunčaftov, lebo už boli ako brok... :d :D
v tedy sa dalo to bolo normalne.ale to zasa nebol na cestach taky bordel ako dnes.vsetci boli tolerantny.

ked mna tak zastavil na ceste otcov kamos co som soferoval karosu nevolal policajtov.myslel si ze som si to ako 13 rocny zobral a siel sa povozit.

alebo suseda ked sme videli opiteho ludia ho zastavili sami a hej radsej ta vezmeme domov auto nechaj tu.

dnes sa to neda sama agresivita.staci ze na niekoho uz len clovek blikne a uz je zrazu suboj na ceste.

a potom je tu aj opak na dialnici niekto leti 180tkou a vyblikuje na tych co idu 130tkou ze uhnite.pritom by mal brat do uvahy ak je raz 130tka tak asi nebude teraz kazdy pridavat koli tomu aby ten zozadu mal volnu drahu.
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: david14, MaTToS, tatkotom a 81 neregistrovaných