miešanie

Všetko okolo údržby a starostlivosti o lak, lakovanie vozidiel, opravy laku, fólie na karosériu.

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

anna133
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 01.08.2016 23:34
Zdieľať na Facebook

miešanie

Príspevok od používateľa anna133 »

Ahojte potrebovala by som poradiť dnes som kupila farbu na auto+tužidlo+riedidlo mohli by sye mi.poradit kolko coho ? A ak to zmiešam do kedy musím farbu minuť aby mi to v tej plechovke nestuhlo ?
pidizvi
Príspevky: 3398
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

ako moze dopadnut lakovanie, ked sa pytas taketo veci? Kto ti poradil to kupovat?
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Najčastejší pomer je - 2 diely farby : 1 diel tužidla a to sa upraví riedidlom podla potreby,to býva 10-20 %
Predajca ti zvysoka kašlal na hlavu,lebo ti mal ponúknuť automaticky tzv. miešací pohár,ten má vyznačené všetky možné a používané pomery 1:2,1:3,1:4, atd pretože aj také existujú u niektorých farieb.
Pokiaľ budeš riešiť maličké oprávky štetečkom tam ten pomer nie je kritický na presnosť,ak by sa šlo striekať pre potrebu peknej práce už treba dbať na presné pomery,správne riedenie atd.
goberschicz
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 02.06.2016 09:18
Bydlisko: Ilava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa goberschicz »

vela stastia pri lakovani, snad sa ti to podari..ale taketo veci by som vylucne nechaval na chlapa, hm? to si trufas sama?
Napísať odpoveď

Návrat na "Lak auta - údržba, kozmetika, lakovanie"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní