Mercedes W210 , 92 kw - spinacia skrinka

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

zeon
Príspevky: 115
Dátum registrácie: 04.03.2010 20:23
Zdieľať na Facebook

Mercedes W210 , 92 kw - spinacia skrinka

Príspevok od používateľa zeon »

Pekný den prajem,,chcel by som sa opytať,vyskitol sa mi taky problem,,odišiel mi štarter na mojom Mercedese w 210 CDI 92 kw R.V. 1999,Jedna sa o to,,vymenil som štarter za čisto novy,,no od toho času neviem otočit v klučom v spinacej skrinke.už som na nervy s toho.je tam nejaky zadrhel? alebo mi rovno odišla aj spinačka.poradte mi čo to môže byt?
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

Druhy kluc? odomkne volant po vlozeni kluca? skusit pozriet poistky pod prednou kapotou ked pamatam dobre tak 9tka, neostalo auto zaprete s vytocenymi kolesami alebo podobne? infra plocha kluca je cista?
goalkenhighlight765
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 22.12.2020 09:26
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

greart

Príspevok od používateľa goalkenhighlight765 »

I just joined the forum so there are so many things I don't know yet, I hope to have the help of the boards, and I really want to get to know you all on the forum. basketball legends
zeon
Príspevky: 115
Dátum registrácie: 04.03.2010 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zeon »

xentry napísal:Druhy kluc? odomkne volant po vlozeni kluca? skusit pozriet poistky pod prednou kapotou ked pamatam dobre tak 9tka, neostalo auto zaprete s vytocenymi kolesami alebo podobne? infra plocha kluca je cista?
krásny den prajem,,dakujem za odpoved,,druhy jluč je pokazeny od kupy,,a čo mne je divne ja kolesa mam stale volne volant neviem zamknut je stale otvoteny a kolesa su rovno tak ako som vošiel do garaže.pozriem tu poistku ked budem pri aute dakujem za tip.
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

Mala by tam byt poistka prave pre zamok volantu, ak dobre pamatam u 210tka ak nejde zamok nepojde otocit ani klucom, alebo je problem na kluci alebo spinacka uz neposiela siganl, teda je problem v nej.
bosston
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 15.10.2019 18:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bosston »

Alebo este mohla odist cela jednotka ked nepovoli start,inak ak ti doteraz kluc aj spinacka fungovala normalne a stalo sa naraz toto je malo pravdepodobne ze chyba bude tam....
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných