Mercedes W204 200 CDI - nedrží voľnobeh

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

porubskyjozef
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 22.07.2014 15:27
Zdieľať na Facebook

Mercedes W204 200 CDI - nedrží voľnobeh

Príspevok od používateľa porubskyjozef »

Zdravím chlapi,

mám menší problém s mojou W204-kou. Po naštartovaní auta mi chvíľku kolísajú otáčky. Po pár sekundách sa motor ukľudní, otáčky zostanú rovnomerné ale zase voľnobeh auta klesne až príliž nízko a auto vydáva nepríjemné zvuky. Ručička sa drží niekde na 600-700 otáčok. Niekedy pomôže vyšliapnutie spojky, otáčky sa zdvihnú niekde na hranicu 900 otáčok ale po chvíllke aj tak spadnú dolu. Niekedy sa mi zdá že keď je nižšia teplota vonku tak to robí menej. Mal alebo niekto podobný problém? V aute je napojený aj originál PowerBox BRABUS EcoPower ktorý bol robený hneď po kúpe auta (neviem či to môže spôsobovať problém). Za každú radu Vám budem vďačný.

Šeďo,
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Zajdi hocikde do origo Mercedes servis, a diagnostika je tam delená po 15minutach cca 50€za hodinu. Veľmi veľa ušetris, lebo na 95%chybu zistia, čo made in garáž má často problém. Mercedes je bohužiaľ Mercedes.
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

cviro ty sa za made in garaz na mercedes isto nepovazujes a naisto ho aj prevysujes keby bolo takych viac
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Chalani pán sir Hlavaty a Cviro sú top, autorizovaný servis by mal k nim chodiť na školenie.
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní