Mercedes w202 2,5 TD - kontrolka žhavenia

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

minko33
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 22.08.2011 19:09
Zdieľať na Facebook

Mercedes w202 2,5 TD - kontrolka žhavenia

Príspevok od používateľa minko33 »

Zdravim vas potrebujem poradit rano ked nastartujem moj mercedes c w202 2,5 Td tak asi 10 az 15 sekund svieti zhavenie a poptom zhasne neviem ci daktory zhavic odpalilo alebo co ale chyti po nazhaveni pekne na supu tak neviem
devilhippo
Príspevky: 109
Dátum registrácie: 25.12.2009 13:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa devilhippo »

Áno,niektorý žhavič,mám to isté auto,stáva sa to aj mne a viem,že mám jeden žhavič "v ťahu".Štartujem na "škrt" a motor ide pravidelne.
peto166
Príspevky: 972
Dátum registrácie: 14.06.2009 14:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peto166 »

taktiez potvrdzujem.. zly zhavic!

byt tebou dam to spravit cim skor lebo zachvilku ti ta kontrolka uz nezhasne a bude svietit permanentne, vtedy, aspon umna, boli uz aj horsie starty.. (nakoplo to sice na prvy pokus no tocilo to mozno aj dva X tolko nez obycajne..)


ps.: ak ti mozem poradit, vymen vsetky zhavice naraz a mas pokoj... bo ak by si vymenil len ten jeden, tak zachvilku ti zacnu svietit urcite aj ostatne.. ale to by ti mali povedat aj v servise.. (ak to tam budes davat) ;-)
PPoliak
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 07.03.2008 13:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PPoliak »

Potvrdzujem, je to vadný žhavič. Diagnostika ti odhalí presne ktorý.
minko33
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 22.08.2011 19:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa minko33 »

No tak zhavice som mal von vsetky boli odskusane a su dobe.na prvom zhavici mam zlomenu umelu hmotu na fajke co ide na zhavic ale iba ta umelina tam nie je fajka sa da normale na zhavic napichnut mozno to robi ona
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných