Mercedes W140 - tlmiče, pružiny

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

smarik
Príspevky: 418
Dátum registrácie: 01.01.1970 01:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa smarik »

VinicP
Príspevky: 910
Dátum registrácie: 03.04.2010 19:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VinicP »

dakujem. Toto pomoze...len teda dufam ze to aj pride z longovice. Nikdy som nenakupoval z ebay...alegro...wish...Ale asi zacnem.

Kazdopadne okno je dostupné zatial. Stoji 429,29€. Napriklad podbehy uz nie su..a teda vela veci uz nebude na skladoch. :41c2:
Asi to bude stale horsie a horsie...držat to v dobrej kondicii
1)Mercedes w140 500SEL
2)GOLF 4, 1.9PD
3)Range rover L322
smarik
Príspevky: 418
Dátum registrácie: 01.01.1970 01:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa smarik »

Kup to cez autofra a ziaden problem.
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

Nieco sa da nieco uz nie, podstatne viac da ako neda. Nie tak davno sa kupovali brzdy na auto z roku 1950 aj nieco a boli zo dna na den, zhanali sa aj piesty do stareho motora a neboli ale povedali, ze vyrobia nove len sa caka :)
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Nechcem posudzovať nijako mercedes, len ja som pred časom dovliekol švajčiarsky záhradný strojček ako veterana z roku 1958. Nijako som neplánoval kurviť ho robotou, ale ten motor štaroval za každého počasia v zime v lete, a tak teraz orie, okopáva aj kosí. Čo ma však maximalne prekvapilo (v dobrom), že výrobca aj motora aj samotnej frézy dodáva všetky diely. Ak nie sú skladom tak vyrobia. lol
Takže aj dnes ešte sú seriozni výrobcovia.
A že je to sklo drahšie? Takú cúvaciu kameru som objednával 4x, kým som trafil to čo potrebujem a dohodol sa s kamošmi v číne. Súčiastok na hydrauliku mám plnú skriňu - lebo som objednal cctinu, ale bola o 15 eur lacnejšia. To čo kúpim tu v Šuranoch mi chalan vymení aj 3x kým trafím čo vlastne chcem. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

Co je drahe a co nie je drahe? teraz som kupoval cely vnutorny mechanizmus klucky na zadne dvere a ze je to kus materialu, 37 euro. Clovek caka stovku, stovky a ani neskusi a zhana pouzite po vsetkych certoch.
VinicP
Príspevky: 910
Dátum registrácie: 03.04.2010 19:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VinicP »

sak chalani. Kupoval som NOVE lave dvere šofer plus zadne. 590e za obe..v podstate ZADARMO. Jeden ľavy predny blatnik - 690e ... Tak je to ako piše xentry. Nieco je tak, nieco je opačne. Bol som tam na diagnostike, podotykam ze nic neopravili iba mi povedali čo je asi zlé. 350e. Bolo zlé čidlo teploty - stalo 15e. Zavada za 15e ale žial treba STARKU diagnostiku aby si to zistil.
1)Mercedes w140 500SEL
2)GOLF 4, 1.9PD
3)Range rover L322

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných