Mercedes w 140 kúpa

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

wwilliam napísal:
larry164 napísal:no naaadhera to je... gratulujem
a tie stierace su dako naopak, ako anglicak...
to tak ma byt?
tie stierace tak maju byt. ved voda od vodica prec a nie naopak!. jedine auto na svete co ma zotrete 93% celneho skla.
len by ma zaujimalo ze preco to ma 99% aut presne naopak ako tento mercedes lol
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
larry164
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 18.07.2006 08:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa larry164 »

no to aj mna...
vsak ked to ma takto naopak, tak lavy horny roh mu nezotrie. Cudne cudne veru...
wwilliam
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 06.01.2005 07:25
Bydlisko: HUMENNE-Presov
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wwilliam »

cviro123 napísal:wwilliam: To s tou baterkou je nieco divne lebo ked je dobra nema ti ju preco vybijat ked auto stoji :) Brzdy kvoli vahe auta sa rychlejsie opotrebuvaju to je tiez pravda ale ked clovek normlane chodi je to pohoda. Pekne auticko wwiliam len dajaky mas znizeny predok toho auticka :) co tam mas za spruziny? :) Original je vyssi :) Origo senzory tam VinicP nema sa bude na mna hnevat :d :D ale potom su indikatory priblizenia pre predok v pri lavom fukare v predu na lavu stranu a v stredovych fukaroch pre pravu stranu a indikatory pre zadok su v zadu hore pri zadnom stropnom svetle. Jaj a este ku tym sklapajucim spatakom sklapam uz ich rok ci prsi ci snezi ci je burka ci hocico lebo ludia sa nezmestia do koze a auto je siroke a jazdecke schopnosti v tesnejsich priestoroch ludi su vynimocne priam az nevsimave k okoliu tak isto ako pri zadnej vysuvacej antene :d :D tiez kazdemu vadi aj mne ju zlomili a doteraz sa tym spatakom nic nestalo a funguju bez jedinej chybicky a to su uz motoristicky dochodcovia tie spataky :)
baterky uz dve nove funglovky som kupil.ale jedna je pravda ja v zime nejazdim a parkujem v netopenej garazi.takze aj to moze byt pricina. a pruziny su znizene. v MB mi povedali ze to je od brabus podla nejakeho cisla ci co..ale kto vie. je to tvrdsie ako seriove.
markoimportauto
Príspevky: 1458
Dátum registrácie: 25.09.2006 12:08
Bydlisko: Spojené bratislavské emiráty
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa markoimportauto »

V prvom rade dovol mi zagratulovat Ti :28b7: , ze si nasiel odvahu sa vobec takymto niecim zaoberat. W140-ka je tiez kociar mojich snov, pred davnymi rokmi som mal stastie jednu vlastnit a otvorene priznavam, ze to bolo moje najoblubenejsie auto za cely moj 37-rocny zivot :2f93:
Bolo by nosenim dreva do lesa, keby som teraz zacal klasicky-kvetnato opisovat co je toto vozidlo vlastne zac. Myslim, ze je to zbytocne uz len z toho dovodu, ze o "Mamutovi", legendary-károvi, su aj tu popisane tony web stran....

Vyjadrim sa preto iba k nabehu tych "šesť kilečiek" u benzinovej atmosfery V8:

pokial sudruhovia z NDR neudelali tak fatalnu chybu, ako pri "štyroch kruhoch" (rozumej znacke AVDY), konkretne 4.2 V8 s NiKaSil povrchom valcov, tak si ten agregat este cosi odkruti.
Zivotnost agregatu pochopitelne zavisi od mnohych faktorov, kazdopadne za zakladnu kontrolu by som u takto starsieho vozidla povazoval zmeranie tlakov vo valcoch a zistenie stavu automatickej prevodovky.
Tieto dve polozky v zasade predstavuju najdrahsiu cast vozidla, ktoru je nutne prezriet odborne (karoseriu skontrolujes vizualne aj sam).
Velkym plus je garancia Mercedes-Benz u takto stareho vozidla. Ked sa to tak vezme, tak predajcovi pravdepodobne nic ine ani neostava, ked chce trochu zatraktivnil predaj vozidla, ktory-povedzme si uprimne-lamat cisla predajnosti iste nebude....

Na zaver este jeden link na (vtedy) 4-rocne auto-nasledovnik W140-ky. Pozornost upriamujem na vek vozidla (4 roky) a nasledne na vyfoteny displejicek tachometra.

http://www.autobazar.eu/sk/card.php?exid=1919431

Vela stastnych km s Mamutom prajem! :300f:
www.carsale.sk výkup, import-export vozidiel: nové, demo, jazdené so zárukou Preprava vozidiel z / do EÚ Registrácie dovezených vozidiel
PatrolGR
Príspevky: 411
Dátum registrácie: 01.10.2008 18:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PatrolGR »

cviro123 napísal:Palubak bude ako to mali ked ho ma skryty ako maju ostatne odkladaciu skrinku nad stredovymi fukarmi
palubny to nebude mat, chyba jeho ovladanie na stredovom tuneli. ale o to lepsie, komu by sa chcelo pozerat na tu spotrebu :d :D
larry164
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 18.07.2006 08:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa larry164 »

VinicP
Príspevky: 910
Dátum registrácie: 03.04.2010 19:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VinicP »

Inak v zadnom nárazníku sú parkovacie senzory a v prednom nie sú - ale keď cúvam za bránou upozorní ma že je nejaká prekážka vpredu. Nemôže to robiť aj ten beltronics - veď jeho druhá funkcia je parkovací asistent..či?
powerdusan
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 03.12.2006 20:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa powerdusan »

Ticho zavidim, ale v dobrom :)

W140 je super voz, nasiel si zachovaly opecovany kus, ktory podla fotiek este spravi vela radosti.
A mas tam tu peknu nappa kozu, ta sa mi paci viac ako tie klasicke sedaky :)
Dakto tu spominal airmatic, je pravda ze MB to uz testoval ale pre narocnost a nakladnost systemu to zrusili. Mamut teda dostal nivo ake mala uz 116 model 6.9. Ale len pre S500 a S600. Nebudem pisat litanie, ale vyvoj tohto auta stal neskutocne peniaze, roky testovania, dajte si tu namahu a najdete skice, ako to planovali. Niektore su zaujmave, daktore skarede. Mam origos DVD o historii MB, je tam klip ako testuju prve mamuty v pusti s W126, rok 89-90 neskutocne zabery..
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Tie roletky vzadu na oknách sú elektrické?
powerdusan
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 03.12.2006 20:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa powerdusan »

tu je cast toho, nejaka hatlanina ale video stoji za to :)

http://www.youtube.com/watch?v=rVQnuI0i ... re=related

dnes predpokladam ze sa to robi 10x rychlejsie na kompoch a potom v reale to prdne :) Proste stravili roky vyvoja, testovania a na tu dobu priniesli obrovske auto, proste mamuta.
jaaaj zase stravim noc prezeranim inzercie, nasiel som jednu diplomaticku 320L ale bez koze a ked vidi tu tvoju tak leder musi byt. a V8 tiez radsej
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

jaaaj zase stravim noc prezeranim inzercie...
Aj Ty? :-)
powerdusan
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 03.12.2006 20:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa powerdusan »

vidim ze je nas viac :)
Proste to je taky ritual, pozriet co je nove. Inac na Sk je to mamuti marazmus, to co sa tu ponuka, daktore kusy hadam aj 5 rokov, sem ta sa daco ukaze.
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

wwilliam
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 06.01.2005 07:25
Bydlisko: HUMENNE-Presov
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wwilliam »

posielam vam link na super stranku o MB W140


http://www.mb-w140.de/Mediengalerie/Wer ... /index.htm

su tam velmi zaujimave fotky. inac DAJME NEJAKY ZRAAZ MAMUTOV. JA SOM Z PO. Takze pokojne niekde v tatrach.

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 4 neregistrovaní