Mercedes S Coupe

Sem móžete poukázať na zaujímavý web v oblasti auto-moto, nie reklama...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

vraj najuzasnejsie cupe :40bd: Z boku to vyzera ako zmes 406cupe ,hyundai coupe a alfa romeo do kopy
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

ja som to napisal viac menej preto ze keby sa tie 3 auta co som vymenoval este vyrabali tak si za tento jeden mercedes kupis tie tri a hadam by ti este aj ostalo. Nehovoriac o ,,kvalite,, novych mercedesov. To ze je to luxusne vozenie a materialy na najvyssej urovni neberiem, ale darmo zakvacia aj cicinu zo swarovskeho krystalov na zrkadlo ked ta to necha samo od seba hocikde na dialnici
wside
Príspevky: 123
Dátum registrácie: 30.10.2008 18:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wside »

No mercedes prachy bude mat vzdy,aj ked prestanu predavat auta.Lebo viac ako 80 percent zisku maju z inich zdrojov! :)
A co sa tika toho auta,ja som to videl na vlastne oci,verte je to uzastne auto.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Ale veď všetky tieto čačky-mačky slúžia len a len na to, aby pracháčom doma neplesniveli peňáze....
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Dnes už ani to čo som bol vypustiť pred chvíľkou na wc nie je kvalitné. :40bd:
Sorry ani to ho.vno nie to ho.vno čo bývalo
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Cviro : ani chudoba nechodí už pešo . Dnes mi umrela Lancia na ceste - tesnenie pod hlavou , a radšej pôjdem na aute bez papierov
ako prísť o robotu.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
lubonr1
Príspevky: 242
Dátum registrácie: 23.08.2008 12:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubonr1 »

Zozadu Laguna coupé lol pche
Obrázok
Mazda 6 GH 2.0i
===============================
EX: Citroen C4 Picasso 2.0 HDi <- Ford Focus MK2 FL 1.8 TDCi Titanium X <- Ford Mondeo MK3 2.5 V6 Ghia <- Ford Focus MK1 1.8i Comfort <- Lancia Dedra 1.6i
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

wside napísal: A co sa tika toho auta,ja som to videl na vlastne oci,verte je to uzastne auto.
A noze nam prezrad co je na nom take uzasne?
lukyto85
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 16.05.2013 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukyto85 »

Nadherne auto.
tom2014
Príspevky: 111
Dátum registrácie: 16.01.2014 17:48
Zdieľať na Facebook

ale no

Príspevok od používateľa tom2014 »

Netreba za každú cenu zo závisti len kritizovať. Je fakt nádherné. Proste ak by som mal peniaze prečo nie? Mne sa páči.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

preco by mali ludia kritizovat len zo zavisti. To je co za zmyslanie? Keby som popredal vsetky serble stvorkolesove co mam na dvore tak si ho kupit mozem ale aj tak by som si ho nekupil ani keby stal polovicu z jeho ceny. To nema so zavistou absolutne nic. Napriklad aj palubovka je podla mna otrasna. Predok na tychto novych mercedesoch mi tiez nejak nereze. Tak preco by som ho mal niekomu zavidiet? Skor by som sa kazdemu vysmial ze si kupil za tak hrozne peniaze take nudne auto a nehovoriac ze po roku ked mu zu pojde na nervy stale chodit po servisoch sa ho nebude vediet zbavit ani za polovicu
kidrock77
Príspevky: 530
Dátum registrácie: 01.12.2009 20:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kidrock77 »

ja by som si zvykol :2f93: :zga28:
keko535
Príspevky: 423
Dátum registrácie: 16.07.2006 22:17
Bydlisko: Trebisov
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keko535 »

Patko1 cena zacina od 120,tis eur a ty tvrdis, ye keby si predal vsetky auta ktore mas tak si to mozes kupit? Hmm rad by som vedel kolko ich mas pre zaujimavost. :zg282:
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

keko535 no mam ich ozaj dost, pocet si myslim ze nie je dolezity, v podstate je to jedno. Ja som len reagoval na to co tu niekto napisal ze vsetci len zavidia a preto to auto kritizuju lebo je to hlupost strasna. Nikdy by som nikomu nezavidel ani Veyron ani vrtulnik ani kozmicku lod. Inak s tou cenovkou si ma sice kus prekvapil lebo som si myslel ze ten serbel bude stat tak okolo 100ky v plnke aj s nejakou 18kou vonavou na spolujazdcovej sedacke aby si sa v pripade poruchy niekde na dialnici nenudil
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

cviro123 napísal:No daj tu znacku, ktora sa nekazi a s ktorou sa robia len povinne prehliadky :) A kedze uz davno mi je jasne, ze si voci urcitej znacke extremne zaujaty ale extremne aj keby neviem co vyrobili tak to je proste zle a nikdy to dobre nebude nech sa deje co sa deje tak aj presne viem aka odpoved to bude :)
Ja som nenapisal ze druhe znacky sa nekazia vobec ale preco ked si kupis po.srateho ceeda co vsetci nadavali este do nedavna ze je to korejska somarina sa ti nepokazi mozno vobec a serbel za 120000 ta necha hocikedy a hocikde? Asi preto ze korejci idu do predu a medved cuva do zadu s kvalitou. Minule som si bol objednavat na ML lem na blatnik v autorizaku a osobne som videl ako majitel noveho asi polrocneho Eclasse preklinal komplet cely mercedes takym stylom ze uz uz som cakal kedy mu budu zachranku volat. Tyzden mal auto v servise ze nevedeli prist na chybu ze mu zakapalo na ceste z nicoho nic a po tyzdni mu volali majstri ze pridte si po auticko uz ho mate opravene aj sme vam ho umyli aj povysavali. Chlap sadol a ze veje do nemecka na rokovanie. Typni si kolko km spravil? Aj ten najlacnejsii elektromobil ma vacsi dojazd :40bd: . Jeb.ol im tam kluce od auta ze ho uz nechce ani vidiet ze nech ho znova opravia a vystavia na bazar kde maju na vsetkych autach tabulku ze ,,jahreswagen,, Asi preto ze z mercedesu kazdy vytriezvie maximalne do roka. A nie ze ja som zaujaty velmi voci mercedesu, ono je to kusocek realita. Ja by som bol len rad keby uz konecne vyrobili nieco ozaj kvalitne ako vyrabali niekedy.

Návrat na "Zaujímavé stránky, odkazy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 58 neregistrovaných