Mercedes S 320 benzin , w220

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Vagabundz
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 13.04.2010 20:20
Zdieľať na Facebook

Mercedes S 320 benzin , w220

Príspevok od používateľa Vagabundz »

Potrebujem radu ak uz niekto taky problem mal....pri vyssich otackach (3000) v D-čku mi vyhadzalo cez mierku oleja asi 2 litre oleja motor zacslo dusit az zhasol.Čím to može byt?dakujem. @vagabundz
EASY206
Príspevky: 476
Dátum registrácie: 03.04.2011 12:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa EASY206 »

Zeby zamrznute odvetranie klukovej skrine?Niekedy sa aj toto stane ak su teploty ako teraz pod 0'C.Autom jazdis zrejme kratke trasy,cize aj toto ti nahralo do kariet.Proste tlakom sa ti olej vytlacil cez kontrolnu mierku.Skus olej doliat a vyskusaj startnut,hadam nic vaznejsie tam nebude.
EASY206
Príspevky: 476
Dátum registrácie: 03.04.2011 12:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa EASY206 »

Ja som v tom,ze sa bavime o motorĂ­ku....no jedine,zeby nie lol
Vagabundz
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 13.04.2010 20:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Vagabundz »

Olej mi vyhadzalo z motora ked som isiel po dialnici mam dojem ze to prislo hned po tom ako som mu zadelil zo 110 pohlahu a pri 180 mi zacalo robit ako ked vypadne valec tak som odstavil vypol motor a nastartoval a isiel dalej no ale z som tomu tak nerubal isiel som plynule do 140 a zase to zacalo ale to uz vtedy zacalo vyhazdovat olej lebo ked som zatal tak motor zadusilo a po otvoreni kapoty ma skoro porazilo bolo nieco po 22:00 na dialnici v cz.Odvtedy som to nejak nerieli len jeden mechanik mi to pozeral ze vraj to startuje len ten motor nejde plynule a pri vysich otackach ho ze vraj zadusi.
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných