Mercedes ML 320,r.v. 99

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

smallbos
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 20.05.2007 14:04
Zdieľať na Facebook

Mercedes ML 320,r.v. 99

Príspevok od používateľa smallbos »

pozdravujem vsetkych, uz sa to tu riesilo ale nenabralo to ziadneho dobreho konca, mame ML startuje tazko a ked naskoci tak je problem mu akokolvek pridat dusi ho kasle,proste da sa ist nim jedine na volnobehu.vaha vzduchu to nieje, sviecky kable tiez nie to by nesiel na volnobehu hladko a na vsetky valce,filtre pomenene ved palivovy filter tam stoji ako neaka suciastka do raketoplanu asi kolo 100 euro, aj to tak vyzera.mal niekto podobny problem..
camry
Príspevky: 604
Dátum registrácie: 27.04.2007 20:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa camry »

Ako píše cviro....Zobrať auto najlepšie do autorizáku Mercedes a pripojiť na PC. Problém zistia tak do 10 minút..Možno aj rýchlejšie. Ja ešte tipujem možnosť chybného snímača kľuky a vačky a zlú synchronizáciu medzi týmito snímačmi. Tiež mi auto robí podobné kúsky...najskôr len zle štartovalo potom už chytilo tak, že mi motor skoro vyskočil spod kapoty. Len ja som s tým asi mesiac jazdil. Teraz tie veci už mám z nemecka objednané a len ich vymeniť a bude fajn. Palivový filter za 100 evri je lahoda...žiadna extra položka..spotrebák
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Cena ND je skoro vždy šitá na mieru solventnosti zákazníkov a užívateľov toho ktorého modelu auta....Ono vieš ani v Nemecku si to bežne nekupovali ľudia typu pokladníčka v hypermarkete. Ale zas na SK aby sa za nejaký diel nadala dať lacnejšia náhrada...neverím.čo je na tom filtri také špeciálne?
kaskaderTN
Príspevky: 1761
Dátum registrácie: 10.12.2008 07:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kaskaderTN »

To je ten filter vzadu v rame? Tazko pochopitelne riesenie. Ja mam 270cdi a tam je vlozka za par korun. S uvedenym problemom v prvom rade na diagnostiku
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných