Mercedes ML 270 cdi - strata výkonu

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

nido
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 18.05.2006 09:12
Zdieľať na Facebook

Mercedes ML 270 cdi - strata výkonu

Príspevok od používateľa nido »

zdravim nevie niekto poradiť mercedes ml 270 cdi strata vykonu ide iba do 3000otacok a nemá výkon
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

.

Príspevok od používateľa trucker694 »

Váha vzduchu, a vyčistiť egr ventil. Potom ho hlavne nešanuj, nie je to mladá nevesta, ale nadržaný robotník. Treba mu šliapať na krk, inak zlenivie. Mám ho doma desať rokov, ako náhle ho hľadkáš vymýšľa skopiciny. Olej každých desať tisíc km, automat po šesťdesiat tisíc km.
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

Druhý najhorší motor od MB. Horší bol už len 400cdi, ale ten aspoň išiel.
koumi
Príspevky: 359
Dátum registrácie: 23.09.2004 08:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa koumi »

aaaa, ozval sa znalec mercedesov :40bd: :40bd:
nože nám povedz koľko si na ňom najazdil, alebo v čom je najhorší... lebo ja som ho mal vo w211 a urobil som na ňom 400.000 km bez poruchy... výborný výkon a výborná spotreba... s vw čo mám teraz sa to nedá porovnať, ale ani s inými novými autami
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Jerguško, áno máš pravdu, výkon neoslnil, ale tá výdrž v sprinteroch robil milióny kilometrov, čo iné výkaly od grupy dnes ani v kovošrote nedolezia.
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

jergusko napísal:Druhý najhorší motor od MB. Horší bol už len 400cdi, ale ten aspoň išiel.
on chce poradit a ty tu pises svoj nazor na motor s tej tvojej rady to urcite opravy
wikyxxx
Príspevky: 1145
Dátum registrácie: 13.01.2009 17:19
Bydlisko: Okres Malacky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wikyxxx »

Jedine co mozes bez diag pozret su podtlakove hadicky a vedenie intercoolera... dalej uz len diag nech nasmeruje
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Wikyxxx, ani zapchaty egr ventil ti diagnostika neukazuje. Mal som ten istý problém, diagnostika ukázala váhu vzduchu v prdeli a egr ventil bol ako komín v cigánskej osade zapchaty. Vypucovať ventil, nová váha vzduchu cca 60 korún a zase odtiahne aj vetriesku.
wikyxxx
Príspevky: 1145
Dátum registrácie: 13.01.2009 17:19
Bydlisko: Okres Malacky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wikyxxx »

Zapchate egr pokial neni elektronicke tak nezisti priamo. Ale vyhodi prietok vzduchu na vahe ze mu nesedi pri otvorenom egr. A spravneho mechanika co rozumie diag to navedie na spravnu vec ;)
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

Ani elektronicke neoznaci priamo, ze je upchate priamo ho oznaci ak je elektronicky mrtve co vsak zaroven moze znmenat, ze je problem v napajani, signale /elektrickych suciastok/ nie v samotnej suciastke, takze ci elektronicke, ci podtlakovo ovladane vzdy sa testuje, meria napajanie atd. a spolu s nim vsetko co ma suvis s vykricanym problemom. Diagnostika si to priamo vyzaduje sama takyto postup.
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní